Vstupenky / Balíčky

Jednotlivé vstupenky

Na internetu můžete opět využít dva způsoby objednání vstupenky, a to platbu online nebo již zmíněnou rezervaci na prodejní místa Sazky. Online platba probíhá přes platební bránu PayU (aktuálně je možné využít pouze platební tlačítka, platební kartou bude možné zaplatit později). Elektronickou vstupenku, kterou systém zašle na váš e-mail, je třeba pro kontrolu u turniketu vytisknout.

V prodejních místech Sazky (s online terminály) lze vstupenky zakoupit buď napřímo nebo na základě rezervace z internetu. K nákupu napřímo (bez předchozí rezervace) je třeba zadat tzv. ID akce - ID prvního zápasu s Litvínovem je 1301001; obsluha může ID akce vyhledat v terminálu. Poté ji sdělte počet vstupenek (max. 5 ks) a cenovou kategorii. Vstupenkový systém je nastaven tak, že vám vybere nejlepší volné místo ve zvolené kategorii; pokud požadujete konkrétní sektor, můžete jej nahlásit obsluze. V případě zaplacení rezervace z internetu stačí obsluze terminálu Sazka pouze nahlásit své rezervační číslo, nebo jednoduše zobrazit čárový kód rezervace, který vstupenkový systém automaticky zašle na váš e-mail, na displeji mobilu.

Podrobnější informace a často kladené otázky budou k dispozici na Sazka.

Prodejní místa

Pokladny

Prodej vstupenek v den zápasu bude zajištěn přes venkovní pokladny minimálně 3 hodiny před začátkem utkání. Při nedělních zápasech se začátkem v 16:30 jsou pokladny otevřeny od 12:00hod.

Ticketing (vedle vrátnice Home Monitoring Arény)

Ticketing není vrátnice! Na vrátnici se neprodávají žádné vstupenky. Ticketing je otevřen v den zápasu o víkendu a o svátcích od 12:00 hod až do druhé třetiny zápasu. V týdnu je Ticketing otevřen od 9:00 hod do 16:00 hod. s polední pauzou od 11:30 hod do 12:00 hod. Ticketing se nachází vedle hlavního vchodu A, po levé straně. Ticketing je označen velkým indiánem.


Kontakt

V případě dotazů ohledně vstupenek nebo balíčků zvýhodněných vstupenek se můžete kdykoliv obrátit na pracovníky ticketingu HC Škoda Plzeň:

- osobně v otevírací době ticketingu
- telefonicky na 734 391 723
- e-mailem na ticketing@hcplzen1929.cz

Plánek hlediště Home Monitoring Arény

Aktuálně na webu

VTM U12

Krajský výběr ročníku 2007 hostí turnaj v Třemošné!

Pozvánka na zápasy mládežníků

Junioři hrají hned třikrát doma, již v úterý proti Salcburku!

DTS 8.třídy - 5.část

Dlouhodobá turnajová soutěž osmáků ukončila základní část

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Škoda Plzeň
EC Red Bull Salzburg