Páťáci zakončili ligu parádním obratem!

Plzeň - Mladí indiáni prohrávali na ledě svého soupeře již 1:4, nakonec ale slaví cenné vítězství.

24., st 20.3.2019
HC Spartak Žebrák - HC Škoda Plzeň
5:8
1:1, 3:4, 1:3
HC Škoda Plzeň R. Šimánek, Strnad - Dvořák, Kubinec, Fiala, Hanzlík, Kořínek, Brož, Spiller - Křepel, Nedorost, Úbl, Winter, S. Šimánek, Chasák, Vrábel, Maxa, Pitter, Čagánek.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): ,,Poslední utkání dlouhodobé soutěže jsme hráli mimořádně ve středu. Důvodem byla naše účast na víkendovém turnaji v Tachově. Věděli jsme, že největší síla našeho dnešního soupeře je v rychlém protiútoku. To se také potvrdilo, když jsme v půlce zápasu prohrávali 1:4, když jsme všechny góly dostali z brejků. Pak si kluci dokázali tyto situace lépe hlídat a do konce druhé třetiny dokázali skóre překlopit na svou stranu. Na začátku třetí třetiny jsme proměnili přesilovku pět na tři a frustrovaný soupeř už nám pak svou nekázní cestu za vítězstvím usnadnil."