Juniorské západočeské derby pro Energii

Plzeň - Indiáni si ke svému dalšímu přípravnému duelu pozvali do Home Monitoring Arény tým z Karlových Varů.

Příp., čt 9.8.2018, Home Monitoring Aréna
Plzeň - Karlovy Vary
1:2
1:0, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 8. Adamec (Hasman, Malát) – 36. Holub (Berčík, Benda), 56. Jiskra (Stejskal). Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Vyloučení 3:2
Využití 0:0
V oslabení 0:0
Diváci 75
Plzeň K. Kolář (Pilc) – Štěpánek (C), Kremláček, Šilhán (A), Pánek, Kovářík, Malák, De Sousa, Staněk, Adamec, Malát, Hasman, Kvasnička, Procházka, Slanina, Princl, Kolda (A), Rohla, F. Kolář, Ženíšek, Beran
Karlovy Vary Bednář (Kašpar) – Novák, Kosina, Benda, Halberštát, Stejskal, Holub, Petrov, Prošek, Záruba, Jiskra, Křemen, Maydl, Novotný, Rozhon, Jílek, Šťastný, Berčík
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Indiáni do utkání vstoupili lépe, v osmé minutě se dostali do vedení, když se přesně trefil útočník Václav Adamec. Ani jeden tým toho však v první dvacetiminutovce více nepředvedl.

V prostřední části šli nejprve za vzájemnou potyčku na dvě minuty na trestnou lavici domácí Rohla hostující Záruba. Pět minut před koncem druhé třetiny Energie srovnala krok, to když přesně pálil David Holub.

Třetí třetina byla podle slov domácí trenéra Kořínka vyrovnaná, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostí. V čase 55:56 vstřelil vítězný gól karlovarský Vít Jiskra. Týmy si následně vyzkoušely i hru v prodloužení, ve kterém gól nepadl, v samostatných nájezdech byli zručnější plzeňští hokejisté.


Ohlasy trenérů

Petr Kořínek (HC Plzeň 1929): První třetina byla z naší strany slušná, dostali jsme se do vedení. Od té druhé nás srážely chyby, kvůli kterým jsme se dostali pod tlak. Soupeře jsme dostali na koně. Byli jsme horším týmem, Vary to potrestaly. Ve třetí části bylo utkání vyrovnané. My jsme ale byli málo agresivní, chyběla střelba. Musíme hodně střílet, tak v dnešní době padají góly, z dorážek a tečovaných střel. Prodloužení bylo vabank, oba týmy měly šance, aspoň jsme si ho zkusili zahrát. Jsme rádi, že se nám povedlo uspět v nájezdech.

Fotogalerie

Aktuálně na webu

Ohlasy PRI3

Zápas na Kladně jsme brali jako generálku na Ligu mistrů, povedla se nám, říká Miroslav Indrák

PRI3: KLA - PLZ 2:8

PRI3: KLA - PLZ 2:8 - Škodovka se z Kladna vrací s vysokou výhrou!

Preview přátelský duel

Opět do boje! Indiáni se představí na Kladně!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.