Junioři přejeli v Litvínově Rosenheim!

Plzeň - Mladí indiáni se na turnaji na severu Čech dočkali prvního vítězství, v posledním utkání je za pár hodin čeká českobudějovický Motor.

T3, so 17.8.2019, ZS Ivana Hlinky, Litvínov
Starbulls Rosenheim - HC Škoda Plzeň
0:7
0:2, 0:3, 0:2

Branky a nahrávky: 6. Slanina (Malák), 12. Hollar (Malák, Houdek), 26. Slanina (Malák, Ženíšek), 29. Hollar (Malák), 34. Kuchárik (Rohla), 53. Houdek (Tůma, Malát), 54. Kremláček (Ženíšek). Průběh utkání: 0:0, 0:7.

Vyloučení 10:7
Využití 0:2
V oslabení 0:1
Střely na branku 14:44
Diváci 50
Starbulls Rosenheim Fiedler (Schunda) - Uhrig, Kaiser, Krumpe, Thalmaier, Beck, Gurschmecker, Henlein - Dvettlack, Leden, Ween, Schumann, Stelzamnn, Boseckop, Agetlon, Spies, Kogler, Staněk, Mokreofer, Steinmann.
HC Škoda Plzeň Pícl (Micka) - Houdek, Kovářík, Staněk, Kremláček, Malák, Moravec, Vajner - Pánek, Kolář, Karbulka, Rohla, Šuhaj, Tůma, Adamec, Hollar, Malát, Kuchárik, Slanina, Ženíšek, Kvasnička.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Plzeň se po dvou včerejších porážkách se Slavií 1:3 a s Litvínovem 2:4 dnes postavila německému Rosenheimu. Ani tomu se první hrací den příliš nevedlo, s Pražany rovněž padl 1:3, s Motorem pak dokonce 2:8. 

V minulém roce se na stejném místě oba celky potkaly také, lépe si vedli modrobílí, kteří vzájemný duel ovládli v poměru 5:0. A lépe začali Plzeňští i dnes. Úvodní dějství ovládli v poměru 2:0, když skóre zápasu otevřel Jan Slanina a za nedlouho poté navýšil náskok Tomáš Hollar

Prostřední perioda navázala na svou předchůdkyni. Třetí zářez přidal opět Jan Slanina, jemuž znovu přihrál Malák, čtvrtou branku obstaral rovněž dvougólový Tomáš Hollar. Pověstného bůra zaznamenal Daniel Kuchárik, jenž udeřil dokonce v oslabení.

Poslední třetina byla od Západočechů završena dalšími dvěma góly. Na 6:0 upravil Michal Houdek a že bude branek jako trpaslíků zajistil další obránce Vladimír Kremláček.

Poslední vystoupení na turnaji bude pro modrobílé proti Českým Budějovicím, které mají rovněž bilanci 1+2.


Ohlasy trenérů

Petr Vojan (HC Škoda Plzeň): "Jsem rád, že jsme konečně zvítězili. Soupeře jsme opět výrazně přestříleli."

Aktuálně na webu

Iceparty

Iceparty Hitrádia FM Plus s HC Škoda Plzeň!

Ohlasy Litvínov

Po dvou super zápasech nám to dnes nevyšlo, mrzí Adama Jánošíka

LIT - PLZ 5:1

LIT - PLZ 5:1 - Po cenných výhrách nezdar v Litvínově