Dorost v generálce Energii povyprávěl pohádku O Škodovce a sedmi trpaslících!

Plzeň - Mladí indiáni završili v Karlových Varech přípravné období. A završili ho tak, jaké celkově bylo - prostě na výbornou.

Příp., út 3.9.2019
HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň
2:7
0:3, 1:2, 1:2

Branky a nahrávky: 38. Hohl (Černý, Iljuk), 59. März (Černý) - 3. Steinbrücker (Holý, Dáňa), 10. Korčák (Šiler), 11. Špaček (M. Soukup), 21. Marcel, 32. Korčák (Marcel, D. Soukup), 47. D. Soukup (Hauser, Kanta), 53. Holý. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 2:7.

Vyloučení 5:3, navíc Botoš (KVA) a Václavík 5+DKU
Využití 0:0
V oslabení 0:1
Diváci 61
HC Energie Karlovy Vary Maleček (41. Kubát) - Hohl, Dorot, Houdek (C), Prošek, Vogel, Zolnaj - Botoš (A), Černý, Iljuk, Kupčo, März, Mataš, Příhoda, Remeš, Šlechta.
HC Škoda Plzeň Bočan (Lokajíček) - Schindler, Špaček, Jánský, Houdek, Kanta, Pánik - Hauser, M. Soukup, Šiler, Korčák, D. Soukup, Marcel (C), Dáňa, Steinbrücker, Holý, Matoušek, Václavík.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Dorost indiánů dnes vyrazil ke svému poslednímu přípravnému střetnutí před novou sezónu. Ta pro modrobílé začíná ve čtvrtek dvanáctého září domácím duelem se Spartou.

Letní období se Plzni doposud dařilo, ze sedmi mačů padli pouze jednou. A sice v posledním střetnutí v Liberci, kde úřadujícímu mistrovi podlehli brankou v čase 59:50. Dnes to ale byl jiný příběh.

V Karlových Varech otevřeli skóre Plzeňáci skóre již před vypršením třetí minuty základní hrací doby, konkrétně zásluhou Milana Steinbrückera. V polovině úvodního dějství to bylo již 0:3, když náskok svých barev navýšili Matěj Korčák a David Špaček. Energie navíc následně musela do čtyř, ale další zářez indiánů již nepřipustila.

Prostřední perioda začala trestem i pro modrobílé, ovšem ti paradoxně v oslabení po deseti vteřinách hry pláchli domácím a síť rozvlnil kapitán Marcel Marcel. Karlovy Vary po chvilce nevyužily ani další početní výhodu a když duel načal svou druhou polovinu, opět inkasovaly. Již pověstného bůra totiž zařídil opět Matěj Korčák. Poté se divákům naskytla i boxerská vložka, když se do sebe pustili Botoš a Václavík. Do druhé sirény navíc přišlo ještě snížení Energie, které obstaral Patrik Hohl.

Poslední dvaceminutovku poznamenala řada vyloučení, ani jedno však nebylo potrestáno. I tak padly ještě tři branky. Nejprve na sedm vstřelených gólů pro Plzeň upravili Dominik Soukup s Jakubem Holým, aby v samotném závěru na konečných 2:7 finální skóre dovytesal Lukáš März.          


Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): “Měli jsme dobrý vstup do utkání. Na všech byla vidět chuť a obrovská natěšenost na start soutěže. Jen přesilové hry nám moc nešly. Je na čem stavět a pracovat.”

Aktuálně na webu

Preview 50. kolo

V neděli se v Plzni představí extraligový lídr z Liberce!

Ohlasy 49. kolo

Takhle to dál nejde, to víme, hlesl Patrik Zdráhal

PCE - PLZ 3:1

PCE - PLZ 3:1 - Jeden přesně mířený šíp na vítězství nestačil

×
Dnes v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň
×
Dnes v 15:00 | Jun.
ČEZ Motor České Budějovice
HC Škoda Plzeň