Osmička dvanácti brankami vykázala Lužnici ze svého hřiště

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Lužnice 12:2 (1:2, 7:0, 4:0). Hosté vstoupili do utkání neohroženě, a dokonce po první třetině drželi těsný náskok. Pak však indiáni naplno zabrali a sedmi brankami v druhé části prakticky rozhodli o vítězi. Na výsledku se nejznatelněji podílel mladý Přikryl, který vstřelil celkem 4 góly.

6.kolo, st 9.10.2013
Plzeň - HC Lužnice
12:2
1:2, 7:0, 4:0
Branky Plzně: Přikryl 4, Mužík 3, Hajžman a Fišer 2, Lokajíček.
Plzeň Černý, Pejsar - Kaňák, Šilhán, Lokajíček, Houdek, Tichý, Morawetz - Hajžman, Mužík, Fišer - Berčík, Přikryl, Hašek - Šiška, Štolba, Černoch - Sýkora.
HC Lužnice Peroutková - Beránek, Bernát, Čada, Egert, Kratochvíl, Štecha, Záviš, Pils, Himpan, Kavka, Komma, Šťastný.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): První třetinu jsme brankově prospali, neproměnili jsme mnoho šancí. Naopak soupeř dvě ojedinělé akce proměnil a po první části vedl. Kluci viděli, že nelze hrát na půl plynu s nikým…Ve druhé třetině jsme přidali a konečně začali proměňovat šance. Konečný výsledek ale měl být mnohem vyšší.