Mladší dorostenci dotáhli dvoubrankové manko a z Kladna přivezli 3 body

Mladší dorostenci: HC Kladno - HC Plzeň 1929 3:7 (2:0, 1:4, 0:3). Plzeňští indiáni ukázali chuť po vítězství a otočili duel v Kladně. Po první třetině prohrávali už o dvě branky, což dokázali vynulovat trefami Kodýtka a Josefa Roubala v rozmezí necelé minuty. Jenže pak znovu udeřili domácí a byli opět na koni. Plzeňané se nenechali zlomit, do konce třetiny zvrátili běh utkání díky gólům Davida Roubala a Rubnera a tři branky v posledním dějství jen podtrhly triumf hostů.

18.kolo, ne 1.12.2013
Kladno - Plzeň
3:7
2:0, 1:4, 0:3
Branky a nahrávky: 7. Kolowrat (Čečetka), 18. Sagan (Čečetka, Doudera), 26. Kryll (Doudera) - 25. Kodýtek (Kvasnička), 25. Roubal J. (Hanzlík, Roubal D.), 39. Roubal D. (Kaňák), 40. Rubner, 46. Rubner (Kantner), 49. Kantner, 57. Pour. Rozhodčí: Frühauf - Holý, Řešátko. Vyloučení: 4:4 + Čečetka (KLA) 10 min. Využití: 0:1.
Kladno Stahl - Čečetka, Doudera, Haspeklo, Hrabík, Kalaj, Kiml, Kolowrat, Kryll, Kubík, Rejzek, Sagan, Soukup, Svoboda, Vyšín, Zelingr.
Plzeň Krasanovský - Bednář, Eret, Erhart, Hanzlík, Kačena, Kaňák, Kantner, Kodýtek, Kovařík, Krásný, Krystl, Kvasnička, Pour, Roubal D., Roubal J., Rubner, Staněk, Straka, Váchal.