Jedenáct branek pro Písek

Mladší dorostenci IHC Písek - HC Plzeň 1929 2:11 (2:3, 0:4, 0:4). Plzeňský mladší dorost rozhodně nevstoupil pravou nohou do utkání s Pískem. Po necelých sedmi minutách prohrával o dvě branky. Jenže indiáni se oklepali a ještě do přestávky běh zápasu otočili. A pak jej znovu dokázali proměnit v jasnou záležitost, o čemž jasně svědčí jedenáct branek v Petříkově síti. Na výhře se podílel hattrickem Tomáš Krystl, který navíc zaznamenal i jednu asistenci.

32.kolo, ne 3.3.2013
Písek - Plzeň
2:11
2:3, 0:4, 0:4
Branky a nahrávky: 6. Pokorný (Bednařík, Turek), 7. Klas (Pokorný, Radoš) - 16. Vracovský (Kaňák), 16. Krystl (Zayml, Hajšman), 20. Krystl, 24. Kantner (Roubal, Krásný), 26. Zayml (Hajšman, Bednář), 27. Kodýtek (Stráský) 44. Roubal (Kantner), 47. Krystl (Sysel), 49. Kaňák (Krystl), 57. Krásný (Kantner, Kaňák). Rozhodčí: Šperl - Mitaš, Streďák. Vyloučení: 5:5 + Vracovský (PLZ) 5 min + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 11:64. Průběh utkání: 2:0, 2:11.
Písek Petřík - Bednařík, Hadrava, Klas, Klochko, Kozák, Linhart, Pátek, Pecka, Pokorný, Polanský, Radoš, Šergl, Stodolovský, Šubrt, Strnad, Turek, Vanišová.
Plzeň Krasanovský (14. Zeman) - Kaňák, Váchal, Bednář, Sysel, Čechura, Kvasnička - Vracovský, Kodýtek, Stráský - Hajšman, Zayml, Krystl - Krásný, Roubal, Kantner.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): Utkání pro nás nezačalo dobře - dvě střely a dva góly. Ze zdravotních důvodů jsme navíc byli nuceni vyměnit brankáře. Musím říct, že jsme s kolegou Vimrem byli klidní, protože kluci měli obrovskou chuť hrát. Věřili jsme jim, že to zvládnou a také jsme ještě první třetinu během pár minut otočili. Druhou i třetí třetinu jsme si pohlídali a po kvalitním výkonu jsme vyhráli. Je důležité, že za stavu 0:2 kluci nepanikařili, ale poctivým a trpělivým výkonem dotáhli utkání do vítězného konce.

Aktuálně na webu

JUN: PLZ - SAL 2:3

Junioři svého soupeře přehráli i vysoce přestříleli, přesto prohráli

Preview 47. kolo

Indiáni vyrážejí na dalekou cestu do Vítkovic!

Z9: SPA - PLZ 4:4

Deváťáci v dohrávce remizovali na Spartě!

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC Škoda Plzeň
×
Dnes v 16:30 | Dor.
AZ Residomo Havířov
HC Škoda Plzeň