Mladší dorost znovu zaválel, bez problémů si poradil s pražskou Hvězdou

Mladší dorostenci HC Hvězda Praha - HC Plzeň 1929 1:9 (0:3, 0:2, 1:3). Plzeňský mladší dorost si nenechal zkazit blížící se vánoční svátky a potvrdil roli jasného favorita v duelu s pražskou Hvězdou. Indiáni byli pány na ledě a svého soupeře dokázali především i přestřílet. Nakonec Pražanům nasázeli devět branek, a Hauser, který od druhé třetiny nahradil v brance Zemana, kapituloval jen v oslabení z hole Sůvy.

22.kolo, ne 16.12.2012
Hvězda Praha - Plzeň
1:9
0:3, 0:2, 1:3
Branky a nahrávky: 47. Sůva (Procházka) - 7. Vracovský, 13. Krásný (Roubal, Zayml), 18. Suchý, 25. Vavřička (Suchý, Vracovský), 27. Kokoška (Kučera), 46. Vracovský (Suchý), 53. Kodýtek (Stráský), 53. Zayml, 56. Kokoška (Kučera). Rozhodčí: Vízner - Zháňal, Rambousek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 97. Střely na branku: 18:51.
Hvězda Praha Mann - Vidim, Eliáš, Kornblad, Diviš, Pokorný, Eremiáš, Horák, Šťastný, Sůva, Procházka, Urban, Grim, Hošťák, Kolowrat, Klička, Chvála.
Plzeň Zeman (od 21. Hauser) - Pokorný, Stráský, Ivanič, Kvasnička, Krystl, Čechura, Muchka - Vracovský, Vavřička, Suchý - Kučera, Kokoška, Hajšman - Kantner, Kodýtek, Rubner - Krásný, Roubal, Zayml.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): Na Hvězdu jsme si věřili, ale věděli jsme, že to je soupeř, který se nebojí chodit do osobních soubojů. Kluci předvedli výborný výkon, a tak jsme spokojeni, že navázali na utkání se Slavií. Kontrolovali jsme hru, byli jsme aktivní a nic jsme v celém průběhu utkání nepodcenili. Soustředěnost panovala po celou dobu utkání. Teď jedeme s hráči na hory a na zasloužený odpočinek. Tento rok 2012 se vydařil nad očekávání a věřím, že kluci dál budou poctivě pracovat.

Aktuálně na webu

Podpis smlouvy

Slavnostní podpis dotační smlouvy s Nadačním fondem Regionální plzeňské hokejové akademie

Naše kolo

Nedělní duel proti Liberci se převlékne do zelené, fanoušci budou soutěžit o zájezdy na MS v ledním hokeji 2020

Ticketing

Uzavření kanceláře ticketingu