Plzeňská osmička vybojovala výhru v Třemošné

8. třída HC Meteor Třemošná - HC Plzeň 1929 1:4 (0:0, 0:2, 1:2). Plzeňská osmička svého soupeře na jeho ledě válcovala, ale trápila se v koncovce. Nakonec však utkání k její výsledkové spokojenosti, když Meteoru nenechala ani bodík.

30.kolo, so 16.2.2013
Třemošná - Plzeň
1:4
0:0, 0:2, 1:2
Branky Plzně: Roubal 2, Pour, Erhart.
Třemošná Beran - Červenka, Helus, Kovářík, Koželuh, Mužík, Reitspies, Sedlák, Soukup, Šibra, Šíma, Hajšman, Vild.
Plzeň Ovsjannikov - Štěpánek, Kvasnička, Bednář, Žák, Fleischmann, Staněk, Bartoš - Roubal, Eret, Pour - Straka, Erhart, Krystl - Rozlivek, Markov, Beneš - Šefl.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): V Třemošné jsme výsledkově sehráli mnohem těžší utkání, než jsme čekali. Neustále jsme dobývali branku soupeře, přestříleli ho 45-5... Prakticky celý zápas jsme strávili v jeho obranném pásmu, ale vinou naší nepřesné a velmi špatné koncovky a vynikajícího výkonu domácího brankáře se střelecky trápili. Jsme velmi nespokojení s přesností střelby i vlastním řešením v zakončení. Neproměnili jsme 5 samostatných nájezdů a několik stoprocentních šancí doslova zahodili. Mnoho pokusů končilo na zadním plexiskle... Na přesnost střelby se musí hráči soustředit a při tréninku se na ni zaměřit, neustále na tom pracovat.

Aktuálně na webu

11. kolo odloženo

Duel jedenáctého kola v Liberci odložen

Preview EV Zug

CHL: Odveta proti Zugu, švýcarský tým i s Janem Kovářem míří do Plzně!

Ohlasy 10. kolo

Ztrácíme vedení naprosto zbytečně, na tom musíme nejvíce zapracovat, shodují se Eberle s Gulašem