Osmá třída vyhrála v Jindřichově Hradci

8. třída KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Plzeň 1929 2:5 (1:3, 1:1, 0:1). Plzeňská osmička veze cennou výhru z jihočeského ledu. V Jindřichově Hradci nastoupila do utkání dobře a během první dvacetiminutovky si vypracovala důležitý dvoubrankový náskok. Ten dokázala navýšit v prostřední části, ale domácí ještě před sirénou snížili. Drama odmítl ve 49. minutě Roubal, který pojistil plzeňskou výhru.

17.kolo, st 5.12.2012
Jindřichův Hradec - Plzeň
2:5
1:3, 1:1, 0:1
Branky Plzně: Eret 2, Roubal, Hajžman, Krystl.
Jindřichův Hradec Kouba, Štěpnička - Klusáček, Budín, Havelka, Pytlíková, Zedníková, Pytlík, Kalaj, Filip, Homolka, Kopřiva, Filip, Tržil, Salhi.
Plzeň Wolf - Štěpánek, Kvasnička, Fleischmann, Žák, Lokajíček, Staněk - Roubal, Eret, Pour - Straka, Markov, Hajžman - Šefl, Beneš, Rozlivek - Erhart, Krystl.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): Soupeř, který stejně jako my nastoupil s několika mladšími a jako tým velmi dobře technicky vybavenými hráči, se nedokázal vyrovnat s naší důraznou hrou. V utkání jsme vstřelili poměrně brzy vedoucí branku a začali utkání jistě kontrolovat. Třetinu jsme vyhráli 3:1 a odskočili. Hradec měl velmi dobře secvičeny přesilové hry, přesto se nám je podařilo ubránit. Tentokrát se nám tolik nedařilo v koncovce, ale i když se nakonec střelecky prosadily všechny tři pětky, branek mělo být z naší strany daleko více.