Plzeňská osmička nasázela Lužnici sedmnáct branek

8. třída HC Lužnice - HC Plzeň 1929 1:17 (1:2, 0:6, 0:9). Plzeňská osmička zase nadělovala. Mladíci indiánů o sváteční sobotě pokořili své vrstevníky z Lužnice a nasázeli jim sedmnáct branek. Pěti zásahy se na výhře podílel Roubal, další tři pak přidal Pour.

14.kolo, so 17.11.2012
HC Lužnice - Plzeň
1:17
1:2, 0:6, 0:9
Branky Plzně: Roubal 5, Pour 3, Eret a Beneš 2, Štěpánek, Kvasnička, Krystl, Rozlivek, Erhart.
HC Lužnice Břešťák - Bláha, Beránek, Egert, Kašper, Kratochvíl, Musel, Novák, Podlaha, Prokeš, Šindelář, Šťastný, Štěcha, Záviš.
Plzeň Wild - Štěpánek, Kvasnička, Fleischmann, Žák, Bartoš, Staněk - Roubal, Eret, Pour Straka, Markov, Krystl - Rozlivek, Erhart, Beneš - Šefl.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): V první čtvrtině soutěže jsme soupeři nastříleli 18 branek, a tak jsme předpokládali podobný průběh a výsledek i tentokrát. Upozornili jsme hráče na nepodcenění soupeře a stoprocentní přístup ke všem situacím. Musím je za to pochválit, protože jsme nezaznamenali ani náznak podcenění soupeře. V první třetině jsme se střelecky neprosazovali tak, jak jsme si přáli. S postupem času jsme ale branky přidávali a zejména ve třetí třetině soupeře doslova rozstříleli. Konečné skóre 17:1 mohlo být mnohem vyšší, kdybychom v první třetině střelecky nespali. Jsem rád, že několik hráčů vstřelilo svou první branku v sezóně a snad se tito hráči psychicky zvednou. Bohužel i v utkání, které takto výrazně vyhrajeme, se najdou hráči, kteří se nedokáží prosadit. V zápasu jsme vyzkoušeli i jiné varianty sestavy a viděli možnosti hráčů na různých místech v sestavě. Ve středu nás čeká mnohem těžší prověrka, doma totiž hostíme v pořadí druhý turnaj dlouhodobé soutěže Akademií, kde chceme potvrdit vítězství z prvního klání z K. Varů.

Aktuálně na webu

Sezóna juniorů

Plzeňští junioři navázali na titul již druhým bronzem! Trenér Černý: Vyřazení mrzelo, ale bronz je úspěch!

Změny v extralize

Extraliga vítá zpět Kladno, opouští ji Chomutov!

Medailová historie

Plzeň vybojovala pátou medaili za posledních sedm let! Celkově se sbírka zakulatila na deset!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky