Plzeňská osmička zvítězila v derby v Třemošné

8. třída HC Meteor Třemošná - HC Plzeň 1929 0:4 (0:0, 0:2, 0:2). Plzeňská osmička si připsala důležité vítězství, když zvládla na jedničku střetnutí na ledě Třemošné. Domácí Meteor má vždycky v duelech s indiány o motivaci postaráno, takže bylo jasné, že favorizované indiány žádná lehká práce nečeká. Tíhu okamžiku však dokázali výborně unést, když po bezbrankové první třetině se nerozhodným stavem nenechali zviklat a v následujících dvacetiminutovkách vždycky zaznamenali dva gólové úspěchy. Čtyři branky v síti domácích a vychytaná nula gólmana indiánů Wolfa znamenaly radost modrobílých.

12.kolo, so 3.11.2012
Třemošná - Plzeň
0:4
0:0, 0:2, 0:2
Branky Plzně: Eret 2, Bednář, Roubal.
Třemošná Beran - Červenka, Helus, Kovářík, Koželuh, Mužík, Reitspies, Sedlák, Soukup, Šibra, Šíma, Štaif, Štefan, Vedral, Vild, Hajšman.
Plzeň Wolf - Bednář, Kvasnička, Bartoš, Staněk, Fleischmann, Štěpánek - Roubal, Eret, Pour - Straka, Markov, Beneš - Rozlivek, Erhart, Krystl.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (trenér Plzně): Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání, protože Třemošná v předchozím kole doma potrápila České Budějovice a jen v závěru prohrála těsně 4:6. Kluci se museli prokousávat přes houževnatou obranu soupeře podpořenou spoustou drobných háčků a faulů, které ale rozhodčí pouštěl. Postupně jsme náskok navýšili na 4 branky a utkání zvládli. V utkání jsme byli trpěliví a přes celoplošnou obranu soupeře se prosazovali a postupně vstřelili 4 branky. Musím vyzdvihnout výkon domácího brankáře, protože jinak by byl rozdíl ve skore mnohem vyšší.

Aktuálně na webu

Podpis smlouvy

Slavnostní podpis dotační smlouvy s Nadačním fondem Regionální plzeňské hokejové akademie

Naše kolo

Nedělní duel proti Liberci se převlékne do zelené, fanoušci budou soutěžit o zájezdy na MS v ledním hokeji 2020

Ticketing

Uzavření kanceláře ticketingu