Pětka vybojovala výhru v Domažlicích

5. třída: HC Domažlice - HC Plzeň 1929 3:6 (2:2, 0:4, 1:0). Plzeňská pátá třída slaví výhru, kterou vybojovala na ledě v Domažlicích. Ani hattrick domácího Rady nestačil na plzeňské ostrostřelce, ti nasázeli 6 branek. Blýskly se sestry Halounovy, ty dohromady ukořistily 6 kanadských bodů, když Sandra jednu branku vstřelila a na dvě nahrála a Alexandra dvakrát skórovala a jednou přesně přihrála na gól.

7.kolo, so 5.11.2011
Domažlice - Plzeň
3:6
2:2, 0:4, 1:0
Branky a nahrávky: 9. Rada, 19. Rada (Blažek), 42. Rada - 1. Halounová A. (Halounová S.), 9. Halounová A. (Pechr), 25. Pechr (Halounová S.), 27. Princl (Přikryl), 29. Halounová S. (Halounová A.), 35. Jarošík (Přikryl). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0.
Domažlice Volfík (od 31. minuty Sládek) - Weber, Klement, Petržík, Šeba, Sloup, Blažek, Rada, Sedláček, Pišek, Kříž, Ludvík, Skrejval, Se Sousa.
Plzeň Bruk (od 31. minuty Hrubý) - Halounová A., Halounová S., Christoph, Jarošík, Kovářík, Lehečka, Löffler, Matějček, Pechr, Polívka F., Polívka T., Princl, Přikryl, Rybáček, Soukup, Staněk, Stránský, Šafanda.