Sedmá třída veze výhru z Příbrami

7. třída: HC Příbram - HC Plzeň 1929 1:6 (0:1, 1:3, 0:2). Plzeňští indiáni se ve skvělém světle představili na ledě nedaleké Příbrami, kde nenechali nic náhodě a domácí převálcovali šesti brankami. Gólmanovi hostů Ovsjannikovi sebral čisté konto v 36. minutě Polívka.

3.kolo, so 15.10.2011
HC Příbram - Plzeň
1:6
0:1, 1:3, 0:2
Branky a nahrávky: 36. Polívka (Dolejš) - 9. Žák (Krystl), 21. Eret (Kvasnička), 28- Pour (Kvasnička), 30. Kvasnička (Eret), 50. Roubal, 56. Pour (Eret). Rozhodčí: Chlumecký - Bernard, Kiss. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 14:28.
HC Příbram Blažek (od 34. minuty Lešetický) - Kálal, Kozohorský, Margaritopoulus, Rampfel, Polívka, Novotný, Střeleček, Švancar, Kryll, Furch, Pokorný, Dolejš, Erben, Soukup, Kolda, Máša, Šprungl.
Plzeň Ovsjannikov - Štěpánek, Kvasnička, Bartoš, Staněk, Krystl, Fleischmann - Roubal, Eret, Pour - Straka, Markov, Rozlivek - Beneš, Erhart, Žák - Šefl, Uxa.