6. ČF: LIB – PLZ 7:2 - Plzeň se předčasně loučí se sezónou

Liberec/Plzeň – Nikomu se to nechce věřit. Alespoň tedy na západě rozhodně ne. Plzeň, jasný vítěz základní části, končí na lopatkách. Liberecké zuby se ukázaly silnější než indiánské šípy a HC Plzeň 1929 končí svou překvapivě krátkou pouť již ve čtvrtfinále. V sobotním zápase na ledě Liberce hrála o bytí a nebytí a do utkání vstoupila dobře, dokonce se ujala vedení. Ale pak se dvakrát prosadil Petr Nedvěd a Plzeň pak již jen neúspěšně dotahovala. Výsledek 2:7 z plzeňského pohledu je až příliš krutý, ale nic nemění na tom, že Tygři vyhlížejí soupeře pro semifinále, kdežto Indiáni jen dovolenou.

ČF6 TV, so 27.3.2010
Liberec - Plzeň
7:2
1:1, 2:0, 4:1
Branky a nahrávky: 15. Nedvěd (Nedorost, Čakajík), 25. Nedorost (Nedvěd), 34. Klimenta (Nedvěd, Nedorost), 47. Bartovič (Kašpařík, Matějovský), 56. Klimenta (Nedvěd), 57. Nedorost (Čakajík), 59. Podkonický (Čakajík, Pinc) – 14. Vlasák (Bomersback, Kovář), 43. Vampola (Adamský). Rozhodčí: Minář, Šír - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 7500 (vyprodáno). Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 7:2.
Liberec Pinc - Derner, Jareš, Čakajík, Rýgl, Výtisk, Hunkes, Holub - Nedorost, Nedvěd, Klimenta - Podkonický, Kašpařík, Bartovič - Matějovský, Blatný, Ondřej - Víšek, Dušek, Špaček - Kica. 
Plzeň Pöpperle - O´Brien, Modrý, Hanzlík, Chvátal, Malena, Dresler, Benda - Adamský, Vampola, Padělek, Hvila, Straka, Vlasák, Bomersback, Kovář, Dvořák. Stránský, Vostřák, Herman, Pitule. 

Související články

Do teď jsme mohli, od teď musíme…

Preview

Nezvládli jsme to a končíme, říkal zklamaně Tomáš Vlasák

Ohlasy

Aktuálně na webu

Reprezentace U19

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky