Junioři smolně podlehli Spartě

Plzeň - Junioři: HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 1:0. V době, kdy bojovalo Áčko, nastoupili proti stejnému soupeři v Praze i plzeňští junioři. Tým ze středu tabulky nakonec zvítězil fotbalovým výsledkem, modrobílé pušky dnes mlčely...

28.kolo, pá 5.12.2008, 18:00, T-Mobile Aréna
Sparta - Plzeň
1:0
1:0, 0:0, 0:0
Branky a nahrávky: 18. Kniazev (Feferle). Rozhodčí: Jebavý - Kabourek,Bojček. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 22:36.
Sparta Novotný - Drvota, Hanzl, Husák, Vošmik, Kořínek, Sobotka, Veselý - Antončík, Chára, Eis, Feferle, Forman, Kniazev, Kutlák, Slaba, Sovík, Tůma.
Plzeň Mazanec - Jeřábek, Hucl, Ruprecht, Růžička, Sullmann, Zeman, Špiler - Hošťálek, Baxa, Herm, Kubalík, Lev, Petruška, Pitule,Polívka, Roušal, Sýkora, Trojan.