Slavia rozhodla ve třetí části

Plzeň - Junioři: HC Slavia praha - HC Lasselsberger Plzeň 3:1. V pátečním duelu plzeňští mladíci dlouho sahali alespoň po bodu, jejich snahu však uťal Mazanec, který se prosadil v úvodu třetího dějství.

29.kolo, pá 14.12.2007, Zimní stadion Eden
Slavia - Plzeň
3:1
1:1, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 11. Jakub Kachlík (Gaisler), 14. Jakub Kocman (Šustr, Benedikt), 42. Martin Mazanec (Česnek, Kachlík), 52. Tomáš Doležal (Soldán, Česnek). Rozhodčí: Vladimír Pešina - Petr Charvát, František Kalivoda. Vyloučení: 15:18. Využití: 3:1. Střely na branku: 42:32. Průběh utkání: .
Slavia Furch - Beránek, Doležal, Drbohlav, Česnek, Freisler, Gaisler, Haffenrichter, Kachlík, Křišťan, Malárik, Mazanec, Moščic, Nestrašil, Petráň, Soldán, Veselý, Vokál.
Plzeň Francouz - Benedikt, Hucl, Jeřábek, Jindra, Kocman, Kovář, Kubalík, Lev, Novák, Petr, Pitule, Roušal, Rutta, Růžička, Sýkora, Trojan, Zeman, Šimán, Špiler, Šustr.

Komentář

Plzeň v předchozích šesti duelech pětkrát vyhrála a přijela do Prahy v roli mírného favorita. Slavia vstřelila poměrně brzy branku zásluhou Kachlíka. Lasselsberger po pár minutách odpověděl, když se prosadil Kocman. Tento stav vydržel až do úvodních minut poslední části, kdy se na listinu střelců připsal domácí Mazanec. A když ho osm minut před třetí sirénou napodobil Doležal, bylo jasné, že body do Plzně nepoputují.

Aktuálně na webu

Fanouškovská sbírka

AKTUALIZACE: Obrovské gesto plzeňského fanouška! Založil transparentní účet Fanoušci Indiánům

Play-off EHL

Plzeňský tým postoupil v Esport hokejové lize do play-off!

Momenty sezóny 2

Přehled nejzajímavějších momentů sezóny 2019/20 – část 2.