Zinzino již užívají indiáni, nyní mohou i fanoušci!

Plzeň - Hokejisté A-týmů užívají už od počátku sezony produkty Zinzino. Nyní švédská společnost Zinzino, partner HC Škoda Plzeň, připravila speciální nabídku i pro fanoušky hokeje. „Vybraní jedinci mohou získat testování a produkty Zinzino zcela zdarma,“ uvedl zástupce společnosti Zinzino pro ČR Tomáš Brožek.

Fanoušci se již mohli registrovat u stánku společnost Zinzino v neděli při utkání s Třincem. Podle Tomáše Brožka byl velký zájem hlavně o informace o produktech. „Protože ne každý mohl být na utkání, udělali jsme registraci ještě online, a to na adrese https://www.zinzinoczech.cz/hcskoda Pokud tedy máte zájem, registrujte se do středy 6. března do půlnoci,“ dodává Tomáš Brožek. Společnost pak vybere celkem tři fanoušky, kteří získají testování a užívání produktů Zinzino zcela zdarma.

Zinzino, to jsou unikátní produkty, které díky svému složení* ovlivňují zdraví buněk v lidském těle a tím i zdraví celého těla. Vše je doplněno jednoduchým domácím krevním testem, který prozradí, v jakém stavu je váš organismus.

„Celý hokejový A-tým a juniorský tým prošel těmito testy a již od konce července užívá produkty Zinzino každý den. Postupně budeme mít druhé testy i kompletní vyhodnocení u jednotlivých hráčů. Zlepšení kondice a lepší imunita je už ale patrná,“ uvádí Tomáš Brožek.

*Dle tvrzení EFSA Omega 3 a vitamín D pozitivně ovlivňují zdravé kosti a zuby, posilují imunitu, jsou nezbytné pro normální funkci svalů, přispívají k normální absorpci vápníku a fosforu, hrají důležitou roli v procesu dělení buněk. Pozitivní účinky na normální vývoj srdce dosáhnete denním příjmem 250 mg EPA/DHA. Pozitivní účinky na normální vývoj mozku a zraku dosáhnete denním příjmem 250 mg DHA. Pozitivní účinky na imunitní systém, normální vývoj kostí, zubů a svalů dosáhnete denním příjmem 100% DDD vitamínu D.


Související články

HC Škoda Plzeň uzavřel spolupráci s krajskými nemocnicemi

Tisková zpráva

Zinzino již užívají indiáni, nyní mohou i fanoušci!

Zinzino

Švédská společnost Zinzino se pro sezónu 2018/19 stala hlavním partnerem HC Škoda Plzeň!

Zinzino

Společnost MARCCRAB je i nadále partnerem plzeňského hokeje!

MARCCRAB

Aktuálně na webu

Aukce dresů

Odstartovala aukce speciálních dresů na podporu projektu Legenda legendám!

VTM U15

Krajský výběr ročníku 2005 vyráží na led Karlovarského kraje!

VTM U14

Krajský výběr ročníku 2006 míří do Karlovarského kraje!