Základní skupiny jdou do finiše, vedoucí dorostence čeká další domácí duel!

Mládež má za sebou další dobrý týden, dorost dvakrát zvítězil, junioři jednou a jsou blízko k postupu do lepší nadstavbové skupiny. Nyní je čeká reprezentační přestávka, dorostenci se přesto ve středu představí v Home Monitoring Aréně.

Junioři

Uplynulé období

Důležitý krok udělali Západočeši k postupu do nadstavby DHL extraligy juniorů. Ze šestičlenné skupiny postupují čtyři, indiáni jsou třetí a na páté Karlovy Vary a šesté Kladno už mají devítibodový náskok, to vše čtyři kola před koncem základních skupin. Hodně k tomu pomohla výhra právě proti Karlovým Varům ve čtvrtečním západočeském derby. Plzeň předvedla parádní výkon a díky výhře 5:2 a následnému vítěznému prodloužení brala všechny čtyři body. Další domácí duel s Chomutovem už se tolik nepovedl, indiáni padli 1:5, nakonec uspěli alespoň v nadstavbě.

Tento týden

Na programu je reprezentační přestávka, do bojů se dostanou všechny mládežnické reprezentační výběry, kam se dostal například Sebastián Malát, ten si zahraje na neoficiálním mistrovství světa v kanadském Saint John. Další zápasy čekají juniory 15. a 17. listopadu.

Aktuální pozice: 3.Dorostenci

Uplynulé období

Dorost kráčí za postupem z prvního místa. Čtyři zápasy před koncem vede o sedm bodů před druhou Slávií. Pomohl tomu i minulý týden. Indiáni totiž loupili na Spartě, kde zvítězili 4:2, nevyšly jim akorát nájezdy. To už neplatilo v sobotním domácím zápase proti Rytířům Kladno, Středočechy udolala Plzeň 3:2 právě samostatných nájezdech.

Tento týden

Dorostence čeká jeden duel i v reprezentační přestávce, na tento týden se totiž přeložil domácí zápas proti poslednímu PZ Kladnu. Přijďte indiány podpořit, utkání startuje v Home Monitoring Aréně ve středu ve 14:00!

Aktuální pozice: 1.Třídy

Osmou a šestou třídu čeká v sobotu další zápas. Po dlouhé době se představí na domácí půdě v malé hale, vyzvou Hockey Club Tábor! Sedmáci mají za sebou úspěšný duel doma s Příbramí, zvítězili 11:2, páťáci naopak padli 3:8, avšak hráli proti o rok staršímu soupeři. Tyto dvě třídy čeká tento týden duel na půdě Spartaku Žebrák, a to také v sobotu.
Související články

Reprezentační sedmnáctku čeká Evropský olympijský festival mládeže EYOF!

Reprezentace U17

Reprezentační sedmnáctka vyráží na Turnaj pěti zemí do Švédska!

Reprezentace U17

Dorostenci doma přivítají lídra, juniorka bude bojovat opět na ledě soupeřů

Pozvánka na zápasy mládežníků

Mládežníky čekají těžké duely na ledech soupeřů

Pozvánka na zápasy mládežníků

Aktuálně na webu

DOR: PLZ - LIM 0:3

Ach ta koncovka, Litvínov si odváží všechny body

Statistiky CHL

Skvělý Gulaš a dominantní Frölunda. Jak hovoří statistiky o jízdě Plzně v CHL?

Reprezentace U17

Reprezentační sedmnáctku čeká Evropský olympijský festival mládeže EYOF!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Mountfield HK
×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň