Vánoce s indiánem měly úspěch!

Plzeň - Parádní den s klubem si užili fanoušci v sobotu 16. prosince, před Home Monitoring Arénou se konaly Vánoce s indiánem. Návštěvníci si užili indiánské soutěže, plno zábavy s ledovou horou a hodinový koncert skupiny Zvlášňý Škola, která zazpívala samozřejmě i hymnu Modrobílou.

Vánoce s indiánem vypukly úderem 14té hodiny odpoledne. Program byl opravdu nabitý. Několik vystoupení předvedli přítomní indiáni, kousek od fanshopu vyrostlo indiánské týpí s dobovým vybavením a indiánské sezení u velkého ohně.

Lov bizonů, hod tomahawkem, výroba čelenek s pravým perem atd., to vše bavilo nejen děti, ale i dospělé. Tyto indiánské dovednosti si mohli návštěvníci vyzkoušet i s hráči A-týmu. Pro děti byl připraven dětský koutek Hitrádia FM Plus s oblíbeným malováním na obličej.

Velký úspěch sklidila ledová hora plná dárků. Hora z ledových kostek od firmy Ice Factory skrývala celkem 50 výher, mezi nimi byly i reprezentační dresy Milana Gulaše a Jana Kováře.

Fanoušci se během odpoledne fotili s totemem HC Škoda Plzeň, který pro tuto příležitost byl vynesen z kabiny hráčů. Celá akce vyvrcholila hodinovým koncertem skupiny Zvlášňý Škola, která samozřejmě zahrála i plzeňskou hokejovou hymnu Modrobílá.

Návštěvníci v dresu HC Škoda měli svařák zdarma, všem dětem byl k dispozici čaj. Dveře se nestačily zavírat ani ve fanshopu, kde fanoušci nakupovali poslední vánoční dárky.

Fotogalerii naleznete ZDE!


Související články

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Plzeň 12. v Evropě

Výměna voucherů za plastovou permanentku lze od 2. července

PERMANENTKY

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Omluva za komplikace se spuštěním volného prodeje permanentek na sezonu 2018/19

OMLUVA

Aktuálně na webu

fanshop

V pátek 20. července bude fanshop uzavřen

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp nedaleko Plzně!

Reprezentace U18

Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.