V Lize mistrů narazíme na úřadující šampiony

Skupinová fáze hokejové Ligy mistrů byla rozlosována! Plzeň se ve skupině utká s úřadujícím šampionem evropské soutěže, finalistou švýcarské ligy a slovenským mistrem.

V Kodani proběhl los hokejové Ligy mistrů, který se každoročně koná během světového šampionátu. Podruhé výrazně zajímal i fanoušky Plzně, která se po jednoleté pauze do soutěže vrací.

Škodovka šla do losu z druhého výkonnostního koše, kam se dostala díky vítězství v základní části extraligy. I tak nakonec ale dostala do skupiny velice silné soupeře!

Ze čtvrtého koše byla totiž do naší skupiny H vylosována Banská Bystrica, slovenský mistr, týmem ze třetího koše je HC Lugano, na které Plzeň narazila už při předchozím působení v Lize mistrů, a favoritem skupiny bude bez debat finský celek JYP Jyväskylä, který v poslední sezóně Ligu mistrů ovládl, když ve finále překonal švédské Växjö.

"Určitě to je hodně těžká skupina, ale i tak se budeme chtít poprat o postup," komentoval výsledek losu přímo na místě Tomáš Vlasák. "Z pohledu cestování jsme spokojení, je tam spousta finských a švédských týmů, nám to vyšlo na jeden letecký trip, takže dobrá skupina."

"Bude to každopádně dobrá konfrontace a zjištění, jak na tom vlastně v Evropě jsme. Je to mimořádně kvalitní soupeř, celkový vítěz soutěže a hodně vyspělé mužstvo," popisoval Vlasák finský tým JYP Jyväskylä, který patří znovu mezi favority celé Ligy mistrů.

To nejlepší z uplynulé sezóny:


Související články

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti aneb Jak indiáni nabírají síly na novou sezonu

LETNÍ PŘÍPRAVA

Daňové doklady vystavujeme nyní ve Fanshopu

PERMANENTKY

Letní příprava indiánů pokračuje na Šumavě

Letní příprava

O víkendu indiáni zpříjemnili autogramiádou Chocenice Fest 2018

Chocenice Fest 2018

Aktuálně na webu

fanshop

V pátek 20. července bude fanshop uzavřen

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp nedaleko Plzně!

Reprezentace U18

Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.