Tento týden se rozhodne, všechny týmy odehrají klíčové zápasy v play-off!

A-tým bojuje o postup do semifinále stejně jako juniorka, kterou čeká rozhodující klání již v úterý. Dorostenci se budou snažit obrátit sérii o postup na finálový turnaj a osmákům startuje pětidenní série s pěti zápasy na mistrovství republiky! Zkrátka velmi nabitý program všech plzeňských výběrů.

A-tým

Vývoj čtvrtfinálové série

Olomouc ukázala, že nic nedá Škodovce zadarmo a na domácím ledě se prezentovala výborným, bojovným výkonem, který ve třetím duelu stačil, Plzeň padla 2:3 v prodloužení. Čtvrtý zápas se hrál dlouho bez branek, nakonec však udeřili indiáni Conor Allen a Petr Straka, Mora sice snížila, ale plzeňskou výhru potvrdil Milan Gulaš. Západočeši s početnou podporou fanoušků nakonec mohli slavit vítězství 3:2 a srovnání série.

Pokračování série

Veledůležitý zápas na západě Čech o to, kdo se ujme vedení v sérii 3:2, se bude hrát již v úterý od 17:00, indiáni proto potřebují vaši veškerou podporu! Na šestý duel série se hokej vrátí opět na Hanou, kde utkání startuje ve čtvrtek v 17:00. Případný rozhodující duel je na programu v sobotu v Plzni.

Aktuální stav série: 2:2 (série hraná na čtyři vítězná utkání)


Junioři

Vývoj čtvrtfinálové série

Vyrovnaná série se Vsetínem nabídla zatím čtyři výsledky o gól, větší drama to skutečně ani být nemůže. A čtyři duely zatím nerozhodly. Škodovka sice nejprve na půdě ROBE zvítězila 4:3, když skóre obrátila dvěma góly v jednom oslabení, ale o den později stejným výsledkem, tedy 3:4, padla. Indiáni sice stáhli dvoubrankové manko, ovšem Vsetín nakonec duel dovedl do vítězného konce a vyhnul se konci sezóny.

Pokračování série

Na programu je už pouze rozhodující zápas. Komu sezóna skončí již nyní a kdo si zahraje o postup do finále? Klíčový duel Plzně se Vsetínem startuje již v úterý ve 12:00 v Home Monitoring Aréně! Pokud máte čas, junioři jistě ocení vaši podporu.

Aktuální stav série: 2:2 (série hraná na tři vítězná utkání)


Dorostenci

Vývoj semifinálové série

V sérii hrané na dvě vítězná utkání není prostor pro špatné vstupy do utkání. Právě úvod zápasu se stal osudným plzeňskému dorostu v úvodním duelu semifinále proti Hradci Králové. Mountfield rozhodl už dvěma góly během čtyř minut, načež vedení nadále navyšoval, až v závěru snižoval na konečných 1:5 Dominik Soukup. Indiánům nepomohla ani střelecká převaha 31:24.

Pokračování série

Dorost musí výrazně zabrat zejména v produktivitě a jestli chce postoupit na finálový turnaj MČR, potřebuje v Hradci Králové dvakrát zvítězit. První duel na půdě Mountfieldu se odehraje již v úterý v 16:00. Případný rozhodující zápas série by začínal ve středu v 17:00.

Aktuální stav série: 0:1 (série hraná na dvě vítězná utkání)


Osmá třída

Program finále MČR

Osmáci uspěli v dlouhodobé soutěži a kvalifikovali se na mistrovství republiky! Ovládli svou západočeskou skupinu a jsou mezi nejlepší šestkou. Klíčový finálový turnaj se odehraje v Ostravě od 27. do 31. března a indiáni na něm postupně den po dni vyzvou Litvínov (středa 18:00), Kometu Brno (čtvrtek 14:30), Spartu (pátek 12:00), Mladou Boleslav (sobota 12:00) a Vítkovice (neděle 8:15). Hraje se tabulkovým systémem, vítězem tedy bude ten tým, který nasbírá z pěti zápasů nejvíce bodů. Držte mladým Plzeňanům na dálku palce!


Související články

Junioři si v přípravě dvakrát zopakují loňské semifinále se Spartou, nechybí ale i švédský soupeř!

Junioři v přípravě

Dorost zná rozpis přípravných duelů!

Dorost v přípravě

Reprezentační šestnáctka míří na společný kemp!

Reprezentace U16

Reprezentační dvacítka se dvakrát postaví Finům i Švýcarům!

Reprezentace U20

Aktuálně na webu

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Rozhovor Jan Bruner

Klukům v týmu bych přál co nejvíce gólů, ty rozhodují zápasy, říká fanoušek Jan Bruner

2000. permanentka

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky