Společně správnou cestou aneb Unikátní projekt v Plzni!

Zveme hráče 12-16 let, jejich rodiče a s nimi i naše trenéry na velice zajímavou akci! Ve středu pátého června se v Parkhotelu, Big Hall uskuteční od 17:00 do 19:00 hodin unikátní přednáška.

Mezi vás totiž dorazí pan Marian Jelínek, který se bude zaobírat tématem mentálního koučinku a pan Pavel Suchánek zase zacílí na výživu, a to nejen ve sportu.

Akce je součástí nového projektu, jehož hlavní organizátorkou je Gabriela Koukalová, která zároveň prostřednictvím svého nadačního Fondu Gábi vše financuje. Gabriela bude samozřejmě na akci také přítomna.

Témata psychologie a výživy jsou pro vývoj mladých sportovců zásadní. Proto neváhejte a přijměte pozvání na tuto akci společně s hráči ve věku 12-16 let, jejich rodiči i ostatními trenéry.

Registrovat se můžete na adrese info@sportclient.cz

První workshop již proběhl v Brně a jak sama Gabriela Koukalová na webu www.gabionline.cz uvedla, sezení bylo opravdu povedené: "Máme za sebou náš první workshop. Ten proběhl 17.4. v Brně v rámci projektu SPOLEČNĚ SPRÁVNOU CESTOU a k mému neskonalému překvapení a radosti bylo v hledišti téměř 700 účastníků. Mladí sportovci ve věku 12-16 let, rodiče i trenéři. Z čeho jsem ale fascinovaná, že mezi nimi byli sportovci a trenéři z dvaceti pěti druhů sportů. To je známka toho, že sportovní psychologie a výživa zajímá všechny napříč sporty.

Ráda bych poděkovala Marianu Jelínkovi a Pavlu Suchánkovi, kteří u nás patří k nejuznávanějším odborníkům ve sportovní psychologii a výživě, a kteří se aktivně zapojili do celého projektu. Vlastně jsou jeho nejdůležitější součástí. Právě oni jsou schopni vám poradit a možná i přimět se zamyslet nad zmiňovanými tématy. A věřte, že se to netýká pouze sportovní kariéry.

S workshopy chceme postupně dorazit do všech regionů republiky. O termínech a destinacích vás budeme informovat na webu, nebo přímo přes trenéry. Už teď se těšíme!"


Související články

Dorost na startu extraligy! Trenér Pejchar: Přípravné období splnilo to, co jsme od něj očekávali a chtěli

Dorost v přípravě

Vyjádření ČSLH k rozhodnutí samosoudkyně JUDr. Milady Mašinové

Vyjádření ČSLH

Skills Challenge YOG 2020 se blíží, indiáni jsou v nominaci!

Skills Challenge YOG 2020

Reprezentační sedmnáctka se postaví dvakrát Slovensku!

Reprezentace U17

Aktuálně na webu

Ohlasy 2. kolo

Gólman se dvakrát ohlédl a já se dvakrát ohlédl, popisuje s úsměvem své dvě tyčky Michal Moravčík

PLZ - LIT 2:0

PLZ - LIT 2:0 - Škodovka vynulovala Litvínov a bere tři body!

Z8: PLZ - TRM 5:3

Osmáci začali bůrem v malém derby!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.