Sedmnáctka se chystá na Turnaj pěti ve Švýcarsku!

Plzeň - Mladí šikulové se představí na dalším turnajovém klání, tentokráte v Basileji, kde se postupně popasují s Ruskem, Švédskem, Švýcarskem a Finskem.

Reprezentace U17

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 17 na přípravný kemp a Turnaj 5 zemí, které se uskuteční 1. - 11.dubna 2018 v Basileji (SUI). Sraz nominovaných je 1.4. v 17:30 hod. na ZS ve Slaném. Konec akce je 11.4. ve 3:00 hod. tamtéž.

Manažer týmu: Mgr. Radek Ťoupal
Hlavní trenér: Petr Haken
Asistent trenéra: Richard Žemlička
Asistent trenéra: Václav Eismann
Trenér brankařů: Václav Fürbacher
Hospodář: Zdeněk Vojtěchovský
Lékař: MUDr. Milan Novotný
Videotrenér: Jakub Zelenka

Nominace


HC PLZEŇ 1929 Mužík Radek, Lang Martin, Přikryl Filip
SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Klodner Jan, Poizl Daniel, Pytlík Jaromír
HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC Pařík Lukáš, Žůrek Jakub, Rychlovský Jakub
HC OCELÁŘI TŘINEC Raška Adam, Čmiel Matouš, Peterek Jonáš
HC SPARTA PRAHA Vitouch David, Pšenička Ondřej, Škorpík Jan, Prchal Jakub
HC KOMETA BRNO Kučeřík Radek, Mlčák Jan, Studený Adam
HC DUKLA JIHLAVA Rašín Patrik, Najman Adam
HC DYNAMO PARDUBICE Koffer Filip, Zeman Tomáš, Jelínek Tomáš, Antoníček Petr
HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE Kubíček Šimon, Beránek Martin, Toman Matěj, Čížek Jakub, Novák Pavel
RED BULL SALZBURG Barinka Marcel, Čermák Erik
TAPPARA TAMPERE Haš Martin
HC VÍTKOVICE RIDERA Malík Nick, Bernovský Jan, Beránek Adam
HC ENERGIE KARLOVY VARY Křemen Adam,
HC RYTÍŘI KLADNO Novotný Luboš
MOUNTFIELD HK Poppel Petr, Kuboš Petr
HC VERVA LITVÍNOV Myšák Jan, Jindra David
BK HAVLÍČKŮV BROD Křehlík Tomáš HC LETCI LETŇANY Krutil Michael
AUKRO BERANI ZLÍN Suhrada Jiří
SPRINGFIELD JR.PICS Karásek Pavel

Nominace na soustředění ve Slaném 1. - 2.4. 2018 bude oznámena přímo vybraným hráčům po ukončení čtvrtfinále ELSD.
Nominace na soustředění ve Slaném 3. - 6.4. 2018 bude oznámena přímo vybraným hráčům po skončení finále ELSD.
Nominace na Turnaj 5 zemí ve Švýcarsku bude oznámena na soustředění ve Slaném 3.4. 2018 po dopoledním tréninku.

POZVÁNKA ZDE!


Související články

Finální kemp před MS U20, nechybí dva indiáni!

Reprezentace U20

Reprezentační devatenáctka jde do boje! Indián Kolář: Očekávám velmi těžké zápasy

Kolář na U19

Šestnáctka se třikrát postaví Rusku!

Reprezentace U16

Junioři vstoupili do nadstavby, dorost to čeká tento týden a hned dvakrát se představí doma

Pozvánka na zápasy mládežníků

Aktuálně na webu

Ohlasy 26.kolo

Petr Straka #23: Derby jako Plzeňák beru jako něco víc a jsem rád, že body zůstaly doma!

Reprezentace U20

Finální kemp před MS U20, nechybí dva indiáni!

PLZ - KVA 6:3

PLZ - KVA 6:3 - Škodovka ovládla druhé západočeské derby sezóny!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Odehrané v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary