Sedmáky čeká první kolo Dlouhodobé turnajové soutěže!

Plzeň - Stejně jako v minulých letech, i letos se žákovské týmy indiánů kromě samotné ligy budou rvát ještě v rámci Dlouhodobé turnajové soutěže.

DLOUHODOBÁ TURNAJOVÁ SOUTĚŽ Akademií a přizvaných mužstev U13 v sezóně 2019/2020 letos proběhne s účastí 20 mužstev. Jedná se o dlouhodobou soutěž, ve které každé družstvo odehraje 10 utkání proti 6 různým soupeřům.

Celkové organizace DTS U13 pro sezónu 2019/2020 
- V období od září 2019 do února 2020 se odehraje 5 turnajů v základních skupinách. 
- V březnu 2020 se odehraje 6. turnaj (finálový – podle umístění družstev v základní skupině). 
- Každé přihlášené družstvo se zúčastní celkem 4x turnaje o 4 účastnících v základní skupině systémem dle rozpisu, jeden turnaj bude mít každé družstvo volno. 
- V březnu se každé družstvo zúčastní finálového turnaje o 4 účastnících. 
- Finálové turnaje budou mít právo uspořádat nejlépe umístěná družstva po základních skupinách. 
- U hracích dnů vycházíme z termínové listiny schválené KM ČSLH. 
- Každý účastník uspořádá 1 miniturnaj doma, 3x vyjede k soupeřům a 1x má volno + finálový turnaj (pořadatel dle umístění ve skupinách). 
- Hrací měsíce jsou září 2019, říjen 2019, listopad 2019, leden 2020, únor 2020 (základní skupiny), březen 2020 (finále). 
- Prosincový termín je vzhledem k vánočním turnajům volný. 
- V základních skupinách by každý sehrál 8 utkání, 2x proti každému soupeři ve skupině. 
- Finálový turnaj by se hrál systémem play-off, 2x semifinále, utkání o třetí místo a finále. 
- Do skupin jsme mužstva nasadili na základě skupin ligy starších žáků, aby se mužstva pokud možno co nejvíce potkávala s jinými mužstvy a na základě vzdáleností. 
- Turnaje jsou určeny pro hráče ročníku 2007 (a navíc max. 5 hráčů ročníku 2008 a ml.) 
- Družstvo je možné pro turnaje doplnit o „hostující“ hráče (max. 5) 
- Hráči hrají na platné registrace

Základní část DTS U13
- Hrací čas 2x20 minut čistého času
- Každých 20 minut se bodově hodnotí jako samostatný zápas (V-2b, R-1b, P-0b)
- Úprava ledu po odehraných 40ti minutách
- Tresty jako v LSŽ - 4 družstva podle daného rozpisu, pořadí utkání si určí pořadatel 

Turnaje o umístění:
- Semifinále (1-4, 2-3) dle umístění v základních skupinách
- Utkání o 3.místo ve finálové skupině, utkání o 1.místo ve finálové skupině
- Hrací čas 2x20 minut čistého času (jedno utkání)
- V případě remízy následují samostatné nájezdy, 5 na každé straně, dále po 1
- Úprava ledu po utkání
- Tresty jako v LMŽ 

Rozdělení družstev do základních skupin (zároveň bráno jako pořadí pro nasazení mužstev do hracího plánu): 
Skupina „A“ – Chomutov / Plzeň / Hvězda Praha / Pilsen Wolves / Kladno
Skupina „B“ – Mladá Boleslav / Hradec Králové / Sparta Praha / Třemošná / Liberec
Skupina „C“ – Pardubice / Žďár nad Sázavou / Jihlava / České Budějovice / Slavia
Skupina „D“ – Olomouc / Třinec / Zlín / Vítkovice / Kometa Brno

Indiáni startují prvním hracím dnem ve středu 4.9.2019 v Chomutově, kde se popasují s domácími Piráty a v derby s Wolves. Další kolo je na pořadu dne 9.10.2019 v Plzni, stejně jako poté 6.11.2019. 15.1.2020 v Praze mají indiáni volno a poslední kolo tedy odehrají 12.2.2020 na Kladně.


Související články

Deváťáci váleli ve Švýcarsku! Trenér Vostřák: Pět oboustranně kvalitních zápasů!

Devítka ve Švýcarsku

Sedmáci zakončili přípravu a jdou do boje! Trenér Hanzlík: Kluci makají skvěle!

Sedmáci v přípravě

Nábor nejmladších indiánů začíná!

Nábor nejmladších indiánů

Přijďte v úterý 24.9.2019 na Malou halu LOGSPEED CZ Arény na akci Týden hokeje!

Pojď hrát hokej!

Aktuálně na webu

Ohlasy 2. kolo

Gólman se dvakrát ohlédl a já se dvakrát ohlédl, popisuje s úsměvem své dvě tyčky Michal Moravčík

PLZ - LIT 2:0

PLZ - LIT 2:0 - Škodovka vynulovala Litvínov a bere tři body!

Z8: PLZ - TRM 5:3

Osmáci začali bůrem v malém derby!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.