Sedmáci završili základní část Dlouhodobé Turnajové Soutěže!

Plzeň - Pět turnajových klání je minulostí, základní skupina je odehrána. Mladí indiáni se nyní ve skupině o celkové třinácté místo popasují s Vítkovicemi, Motorem a Letňany. O titul bude bojovat vítěz jejich skupiny Hvězda Praha s Libercem, Slavií a Kometou.

V období od září 2019 do února 2020 se odehrálo 5 turnajů v základních skupinách.

V březnu 2020 se odehraje 6. turnaj (finálový – podle umístění družstev v základní skupině).

Každé přihlášené družstvo se zúčastnilo celkem 4x turnaje o 4 účastnících v základní skupině systémem dle rozpisu, jeden turnaj mělo každé družstvo volno.

V březnu se každé družstvo zúčastní finálového turnaje o 4 účastnících.

Finálové turnaje budou mít právo uspořádat nejlépe umístěná družstva po základních skupinách.

Celkem se soutěže účastní dvacet celků.

U hracích dnů se vycházelo z termínové listiny schválené KM ČSLH.

Každý účastník uspořádal 1 miniturnaj doma, 3x vyjel k soupeřům a 1x měl volno + finálový turnaj (pořadatel dle umístění ve skupinách).

Hracími měsíci jsou září 2019, říjen 2019, listopad 2019, leden 2020, únor 2020 (základní skupiny), březen 2020 (finále).

V základních skupinách každý sehrál 8 utkání, 2x proti každému soupeři ve skupině.

Finálové turnaje se hrají systémem play-off - 2x semifinále, utkání o třetí místo a finále.

Do skupin byla mužstva nasazena na základě skupin ligy starších žáků, aby se mužstva pokud možno co nejvíce potkávala s jinými mužstvy a na základě vzdáleností.

Turnaje jsou určeny pro hráče ročníku 2007 (a navíc max. 5 hráčů ročníku 2008 a ml.).

Družstvo je možné pro turnaje doplnit o „hostující“ hráče (max. 5).

Hráči hrají na platné registrace.


Výsledky zápasů 1. kola (18.9.2019) skupina „A“ - Chomutov
Plzeň –Wolves 2:2, 1:2
Chomutov – Hvězda 3:4, 6:1
Hvězda – Wolves 3:0, 0:2
Chomutov – Plzeň 3:1, 2:5

Výsledky zápasů 2. kola (9.10.2019) skupina „A“ - Plzeň
Plzeň – Hvězda 1:0, 4:1
Kladno – Hvězda 2:5, 2:0
Kladno – Chomutov 3:2, 0:3
Plzeň – Chomutov 2:2, 1:1

Výsledky zápasů 3. kola (6.11.2019) skupina „A“ - Wolves
Wolves – Plzeň 0:2, 0:0
Chomutov – Kladno 2:0, 5:0
Plzeň – Kladno 2:2, 1:1
Chomutov – Wolves 0:2, 1:1

Výsledky zápasů 4. kola (18.1.2020) skupina „A“ - Hvězda
Hvězda – Chomutov 2:1, 2:1
Chomutov – Wolves 2:2, 3:1
Wolves – Kladno 3:0, 3:0
Hvězda – Kladno 3:0, 3:0

Výsledky zápasů 5. kola (13.2.2020) skupina „A“ - Kladno
Kladno – Plzeň 4:0, 4:1
Hvězda – Wolves 2:1, 1:1
Hvězda – Plzeň 4:2, 2:1
Kladno – Wolves 0:1, 2:1

Průběžná tabulka po základní části

1. Hvězda Praha	 16 33:27 21
2. Pilsen Wolves 16 22:19 17
3. Chomutov	 16 37:27 16
4. Plzeň	 16 26:30 14 <--
5. Rytíři Kladno 16 20:35 12

Související články

Nejmladší indiáni nezahálejí ani v době nouzového stavu!

Nejmladší indiáni

Deváťáci postupují na finálový turnaj v rámci Dlouhodobé Turnajové Soutěže!

DTS U15 - 5. kolo

Osmáci postupují na finálový turnaj v rámci Dlouhodobé Turnajové Soutěže!

DTS U14 - 5. kolo

Čtvrťáci zaváleli v dalším ligovém kole!

4. třída

Aktuálně na webu

Fanouškovská sbírka

Obrovské gesto plzeňského fanouška! Založil transparentní účet Fanoušci Indiánům

Play-off EHL

Plzeňský tým postoupil v Esport hokejové lize do play-off!

Momenty sezóny 2

Přehled nejzajímavějších momentů sezóny 2019/20 – část 2.