Reprezentační sedmnáctku čeká Evropský olympijský festival mládeže EYOF!

Plzeň - Mladí reprezentanti se ve skupině utkají s Ruskem a Švýcarskem, další zápasy o umístění budou následovat.

Reprezentace U17

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 17 na přípravný kemp a Evropský olympijský festival mládeže EYOF, které se uskuteční ve dnech 5. – 16. února 2019 ve Slaném a Sarajevu (Bosna a Hercegovina). Sraz všech zúčastněných je v úterý 5.2. v 19:30 hod. na ZS ve Slaném. Ukončení akce je v sobotu 16.2. v cca 15:00 hod. tamtéž.

Manažeri týmu: Hlavatý Radek (připojí se v Sarajevu), Studnička Petr (pouze kemp ve Slaném)
Hlavní trenér: Beran Karel (připojí se v Sarajevu)
Asistent trenéra: Procházka Libor, Studnička Petr (pouze kemp ve Slaném)
Trenér brankařů: Fürbacher Václav (připojí se v Sarajevu) Kovářík David (pouze kemp ve Slaném)
Lékař: MUDr. Dvořák Jiří
Hospodář: Štechmüller Pavel

Nominace

HC Sparta Praha Bláha Marek
HC Plzeň 1929 Malák Daniel
HC Oceláři Třinec Macháček Štěpán, Matěj Pavel
Bílí Tygři Liberec Hampl Jan, Cikhart Jan
Mountfield HK Naar Jakub
HC Vítkovice Ridera Ivan Ivan
HC Olomouc Handl Tobiáš, Mácha Joshua James
BK Havlíčkův Brod Vacík Dominik
BK Mladá Boleslav Simon Michal
HC Kometa Brno Malý Jakub
HC Motor Č. Budějovice Svach Václav
HC Vítkovice Ridera Dolíška Ondřej (pouze kemp ve Slaném)
HC Sparta Praha Cichoň Oldřich (pouze kemp ve Slaném)
HC Plzeň 1929 Adamec Václav (pouze kemp ve Slaném)
HC Motor Č. Budějovice Novák Pavel (připojí se v Sarajevu)
HC Energie Karlovy Vary Bednář Jan (připojí se v Sarajevu)
Bílí Tygři Liberec Čajan Pavel (připojí se v Sarajevu) HC Verva Litvínov Baláž Ondřej (připojí se v Sarajevu)
Piráti Chomutov Gut Michal (připojí se v Sarajevu)
HC Dukla Jihlava Chlubna Tomáš (připojí se v Sarajevu)

Náhradníci:
HC Zubr Přerov Gréč Matyáš
SKLH Žďár nad Sázavou Puczek Jiří
HC Kometa Brno Snášel Martin
Bílí Tygři Liberec Jiruš Vojtěch
Mountfield HK Perička Tomáš, Janda Martin, Lang Kryštof, Kašpar Jaroslav
BK Mladá Boleslav Zajíček Jakub
HC Dynamo Pardubice Nedelka Adam

POZVÁNKA ZDE!



Související články

Extraligy juniorů a dorostu se dočkají zúžení!

Nová pravidla

Mládež po reprezentační přestávce zavítá na led soupeřů

Pozvánka na zápasy mládežníků

Dorostenci se představí doma, juniorka míří do Salcburku. Třídy čeká derby

Pozvánka na zápasy mládežníků

Reprezentační osmnáctka míří do Ruska na Turnaj pěti!

Reprezentace U18

Aktuálně na webu

PCE - PLZ 3:8

PCE - PLZ 3:8 - Indiáni se hned osmkrát zakousli do pardubického perníčku!

DOR: KLA - PLZ 3:7

Parádní obrat dorostenců proti lídrovi tabulky!

Preview 45.kolo

Indiáni se v neděli vydávají do Pardubic!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň