Reprezentační dvacítka zahájí sezónu v Jihlavě!

Plzeň - Na mladé šikuly čeká první společná akce nové sezóny v polovině června. Kemp bude náročný, tréninky několikafázové se střídáním dřiny na ledě a suchu.

Reprezentace U20

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 20 na tréninkový kemp, který se uskuteční ve dnech 10. - 14. června 2019 v Jihlavě. Sraz všech zúčastněných je v pondělí 10.6. v 16:00 hod. na ZS v Jihlavě. Ukončení akce je v pátek 14.6. ve 12:00 tamtéž.

Generální manažer: Filip Pešán
Manažer týmu: Otakar Černý
Hlavní trenér: Varaďa Václav

Nominace

Mountfield HK Dvořák Daniel
Ässät Pori (FIN) Haas Radek
Bílí Tygři Liberec Pařík Lukáš, Žůrek Jakub
HC Stadion Litoměřice Dajčar Tomáš, Kukla Miroslav, Klejna František, Dluhoš Jan, Šik Otakar
HC Slavia Praha Štibingr Jan
Kärpät Oulu (FIN) Sedlák Zdeněk
HC Kometa Brno Střondala Vojtěch, Plášek Karel, Dostál Lukáš, Kučeřík Radek, Mlčák Jan
BK Mladá Boleslav Procházka Radek
Erie Otters (OHL) Čajka Petr
Fargo Force (USHL) Zábranský Libor
North Bay Battalion (OHL) Malík Zack
Tappara (FIN) Haš Martin
Seattle Thunderbirds (WHL) Kubíček Šimon
HC Olomouc Rutar Adam
HC Rytíři Kladno Volráb Ondřej
Hamilton Buldogs (OHL) Jeník Jan
Barrie Colts (OHL) Pekař Matěj
HC Sparta Praha Vitouch David, Pšenička Ondřej
HC Benátky nad Jizerou Teplý Michal, Najman Adam, Rychlovský Jakub
HC Oceláři Třinec Raška Adam
HC Frýdek Místek Peterek Jonáš
Lulea HF (SWE) Mužík Radek
Sault Ste.Marie Greyhounds (OHL) Pytlík Jaromír
Saint John Sea Dogs (QMJHL) Přikryl Filip
Kamloops Blazers (WHL) Lang Martin
Waterloo Black Hawks (USHL) Blümel Matěj
Portland Winterhawks (WHL) Kvasnica Michal
HC Energie Karlovy Vary Tureček David
FargoForce (USHL) Gajarský Adam
HC Dynamo Pardubice Koffer Filip
HC České Budějovice Beránek Martin
HC Verva Litvínov Svoboda Přemysl

Náhradníci:

EHC Kloten (SUI) Řehák František
HC Bílí Tygři Liberec Aubrecht David
HC Slavia Praha Brož Jaroslav
HC Oceláři Třinec Adámek Jakub, Homola David
HC Energie Karlovy Vary Křemen Adam
HC AZ Havířov Bambula Jan, Ševěček Vojtěch
BK Mladá Boleslav Grim Jan
HC Sparta Praha Klodner Jan, Poizl Daniel, Kropáček Vojtěch, Škorpík Jan
HC Benátky nad Jizerou Šír Jan
Pelicans Lahti (FIN) Suhrada Jiří
Prince George Cougars (WHL) Toman Matěj
KJT Haukat (FIN) Morong Matěj
Aberdeen Wings (NAHL) Pokorný Štěpán
Peterborough Petes (OHL) Čermák Erik

POZVÁNKA ZDE!


Související články

Junioři znají rozpis extraligy, začnou s Jihlavou!

Rozlosování juniorů

Reprezentační osmnáctka se sejde v Rokycanech, nechybí řada indiánů!

Reprezentace U18

Dorost indiánů je v polovině suché přípravy!

Dorost v přípravě

Reprezentační šestnáctka se představí v Třemošné!

Reprezentace U16

Aktuálně na webu

Permanentky

Dominik Frodl vyzývá fanoušky: "Tohohle krásnýho zrzouna byste si měli začít kupovat!"

Rozhovor Malík

V Plzni ze sebe vydám 110 % jako všichni ostatní, dřeme a zvládáme to dobře, říká Zack Malík

Program Ambasador

Hledáme ambasadory fanoušků!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky