Reprezentační dvacítka se dvakrát postaví Finům i Švýcarům!

Plzeň - Čeští mladíci se vydávají do země tisíce jezer, kde se ve Vierumäki dvakrát popasují se Švýcarským i místním výběrem.

Reprezentace U20

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 20 na přípravný kemp a 4 utkání (2x FIN, 2x SUI), které se uskuteční ve dnech 19. - 27. července 2019 ve Vierumäki, FIN. Sraz všech nominovaných je v pátek 19.7. do 19:00 hod. v hotelu Ramada Airport, letiště Václava Havla, terminál 3. Ukončení akce je v sobotu 27.7. v 10:50 na letišti Václava Havla.

Generální manažer: Pešán Filip
Manažer týmu: Černý Otakar
Hlavní trenér: Varaďa Václav 
Asistent trenéra: Krátoška Aleš 
Asistent trenéra: Eliáš Patrik 
Trenér brankářů: Jirátko Radek 
Kondiční trenér: Hlavatý Radek 
Videotrenér: Pail Dalibor 
Lékař: MUDr. Mizera Roman 
Kustod: Vejvoda Jan 
Kustod/masér: Vejvoda Václav 
Fyzioterapeut: Výtisk Martin 
Psychoterapeut: MUDr. Randák Dušan

Nominace

Mountfield HK Dvořák Daniel
Bílí Tygři Liberec Pařík Lukáš, Teplý Michal
HC Stadion Litoměřice Dajčar Tomáš, Klejna František, Mlčák Jan, Šik Otakar
HC Slavia Praha Štibingr Jan
Kärpät Oulu (FIN) Sedlák Zdeněk
HC Kometa Brno Dostál Lukáš, Kučeřík Radek, Střondala Vojtěch, Plášek Karel
Erie Otters (OHL) Čajka Petr
Fargo Force (USHL) Zábranský Libor
HC Škoda Plzeň Malík Zack, Mužík Radek
Tappara (FIN) Haš Martin
Seattle Thunderbirds (WHL) Kubíček Šimon
HC Dynamo Pardubice Koffer Filip
HC Oceláři Třinec Raška Adam
Sault Ste.Marie Greyhounds (OHL) Pytlík Jaromír
Kamloops Blazers (WHL) Lang Martin
Portland Winterhawks (WHL) Kvasnica Michal
HC Verva Litvínov Svoboda Přemysl
Providence College (NCAA) Mazura Tomáš
Rouyn-Noranda Huskies (QMJHL) Lauko Jakub
Halifax Mooseheads (QMJHL) Barinka Marcel

Náhradníci:

PSG Berani Zlín Dluhoš Jan
Ässät Pori (FIN)
Haas Radek Bílí Tygři Liberec Aubrecht David, Žůrek Jakub
HC Stadion Litoměřice Kukla Miroslav, Procházka Radek, Vitouch David, Kropáček Vojtěch
HC Olomouc Rutar Adam
HC Rytíři Kladno Jelínek Šimon
HC Sparta Praha Škorpík Jan
HC Benátky nad Jizerou Najman Adam, Rychlovský Jakub
HC Frýdek Místek Peterek Jonáš
HC Škoda Plzeň Přikryl Filip
HC Oceláři Třinec Adámek Jakub
HC Energie Karlovy Vary Křemen Adam, Tureček David
HC AZ Havířov Bambula Jan, Ševěček Vojtěch Pelicans
Lahti (FIN) Suhrada Jiří Prince
George Cougars (WHL) Toman Matěj
Peterborough Petes (OHL) Čermák Erik
HC Motor České Budějovice Beránek Martin
FargoForce (USHL) Gajarský Adam Waterloo
Black Hawks (USHL) Pšenička Ondřej


POZVÁNKA ZDE!


Související články

Dorost na startu extraligy! Trenér Pejchar: Přípravné období splnilo to, co jsme od něj očekávali a chtěli

Dorost v přípravě

Vyjádření ČSLH k rozhodnutí samosoudkyně JUDr. Milady Mašinové

Vyjádření ČSLH

Skills Challenge YOG 2020 se blíží, indiáni jsou v nominaci!

Skills Challenge YOG 2020

Reprezentační sedmnáctka se postaví dvakrát Slovensku!

Reprezentace U17

Aktuálně na webu

Z9: SPA - PLZ 4:3

Devítka smolně padla na Spartě

Z7: SPA - PLZ 4:2

Sedmáci padli na Spartě kvůli poslední třetině

DOR: CHM - PLZ 0:7

Dorost dorazil do Chomutova i se sedmi trpaslíky!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Verva Litvínov