První puky nalezeny! Kde jsou další?

Plzeň - Slavíme 90 let ledního hokeje v Plzni a připravili jsme pro všechny speciální soutěž. Vyhrajte retro dres a užijte si zápas s legendou plzeňského hokeje!

V období od 11. do 31. ledna umístíme 90 očíslovaných puků po celé Plzni. Kde budou? Nápovědy hledejte na facebooku HC Škoda Plzeň. Až najdete puk, vyfoťte se s ním tak, aby bylo viditelné číslo. Pak pošlete fotografii na e-mail soutez90@hcplzen1929.cz Do e-mailu uveďte vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Vyhlášení výherců proběhne v rámci zápasu 1. února s Kometou Brno, který věnujeme 90 letům hokeje v Plzni a indiáni ho odehrají ve speciálních retrodresech. Právě takový retrodres, vyrobený u této mimořádné příležitosti, můžete vyhrát v naší soutěži. Každý výherce si navíc užije i jeden extraligový zápas ve VIP prostoru s legendou plzeňského hokeje. A pozor, to není všechno, pozvánka na utkání platí nejen pro výherce, ale i pro jeho doprovod!

Tak hledejte puky! A posílejte fotografie ihned, jakmile nějaký naleznete. A pamatujte i na to, že jedním ze tří výherců bude soutěžící, který nasbírá nejvíce puků. Dalším výhercem bude vylosovaný soutěžící ze všech a výhru získá i soutěžící, který najde puk s číslem 90!

Celkem tři výherci, tři skvělé ceny a 90 puků po celé Plzni! Slavíme 90 let hokeje v Plzni.

První fanoušci indiánů již našli artefakty, kdo bude další? Puky jsou rozmístěny po celé Plzni u významných míst, nechte se proto inspirovat tekutým zlatem, kulturou, historií či třeba jen hezkým výhledem na město...


Související články

Páté utkání startuje v Home Monitoring Aréně v sedmnáct hodin!

Pátý zápas ČF

Informace k prodeji vstupenek na páté utkání čtvrtfinále play-off

Vstupenky 5.zápas

Představení play-off kolekce

Představení play-off kolekce

Plzeň je podvanácté v řadě v play-off!

Indiáni v play-off

Aktuálně na webu

3.třída

Třeťáci na turnaji v Mladé Boleslavi prokázali svojí sílu!

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp v Hodoníně, nechybějí ani indiáni!

Plzeňské týmy v play-off

Tento týden se rozhodne, všechny týmy odehrají klíčové zápasy v play-off!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky