První puky nalezeny! Kde jsou další?

Plzeň - Slavíme 90 let ledního hokeje v Plzni a připravili jsme pro všechny speciální soutěž. Vyhrajte retro dres a užijte si zápas s legendou plzeňského hokeje!

V období od 11. do 31. ledna umístíme 90 očíslovaných puků po celé Plzni. Kde budou? Nápovědy hledejte na facebooku HC Škoda Plzeň. Až najdete puk, vyfoťte se s ním tak, aby bylo viditelné číslo. Pak pošlete fotografii na e-mail soutez90@hcplzen1929.cz Do e-mailu uveďte vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Vyhlášení výherců proběhne v rámci zápasu 1. února s Kometou Brno, který věnujeme 90 letům hokeje v Plzni a indiáni ho odehrají ve speciálních retrodresech. Právě takový retrodres, vyrobený u této mimořádné příležitosti, můžete vyhrát v naší soutěži. Každý výherce si navíc užije i jeden extraligový zápas ve VIP prostoru s legendou plzeňského hokeje. A pozor, to není všechno, pozvánka na utkání platí nejen pro výherce, ale i pro jeho doprovod!

Tak hledejte puky! A posílejte fotografie ihned, jakmile nějaký naleznete. A pamatujte i na to, že jedním ze tří výherců bude soutěžící, který nasbírá nejvíce puků. Dalším výhercem bude vylosovaný soutěžící ze všech a výhru získá i soutěžící, který najde puk s číslem 90!

Celkem tři výherci, tři skvělé ceny a 90 puků po celé Plzni! Slavíme 90 let hokeje v Plzni.

První fanoušci indiánů již našli artefakty, kdo bude další? Puky jsou rozmístěny po celé Plzni u významných míst, nechte se proto inspirovat tekutým zlatem, kulturou, historií či třeba jen hezkým výhledem na město...


Související články

Tomáš Mertl se vrací do Plzně

Smlouva Mertl

Milan Gulaš prodloužil smlouvu s Plzní až do konce sezóny 2021/22

Gulaš prodloužil

Jaroslav Kracík bude pokračovat na západě Čech

Podpis: Kracík

Plzeňské duo Gulaš - Kovář míří do reprezentace! K týmu se připojí i Michal Moravčík

Reprezentace

Aktuálně na webu

Rozhovor Jan Bruner

Klukům v týmu bych přál co nejvíce gólů, ty rozhodují zápasy, říká fanoušek Jan Bruner

2000. permanentka

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

Stříbrný Dominik Frodl

Frodl vybojoval stříbro na World Roller Games! Už se ale těším na led, hlásí

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky