Pololetní prázdniny patří hokeji!

V pátek 3. února si všichni školáci budou moci užít pololetní prázdniny, tento den však patří i hokejové Tipsport extralize a důležitému souboji proti PSG Zlín. Všechny děti budou mít možnost navštívit tento duel jen za korunu!

Každé dítě do 15 let, které přijde na utkání v doprovodu dospělé osoby má nárok na zlevněnou vstupenku pouze za korunu do sektorů 2. kategorie nebo sektoru 300. Vstupenky je možné s předstihem zakoupit v předprodeji na internetu nebo v našem klubovém fanshopu.

Kromě výhodného vstupného čeká na všechny návštěvníky i řada atrakcí. Na severní tribuně u dětského koutku bude připravena fotobudka, kde se budete moci vyfotit a ihned si fotografii i odnést domů. K dispozici bude řada hokejových rekvizit. Fotit se můžete už půl hodiny před utkáním a vše poběží až do konce zápasu. Následně můžete fotografie sdílet i na sociálních sítích s hashtagem #hcskoda. Pro děti bude také připravena o druhé přestávce soutěž ve střelbě na branku o zajímavé věcné ceny.

Indiáni druhým rokem spolupracují se školami a dalšími zájmovými organizacemi pro děti a na vybrané zápasy mohou tyto organizace využít speciální nabídky vstupenek. Zájem ze strany základních i středních škol, ale i sdružení dobrovolných hasičů a skautů je značný.

„Již od loňského roku, kdy nám byla nabídnuta účast podpory plzeňských hokejistů, jsme si se žáky naší školy vytvořili svůj fan klub a pravidelně se podle nabídky účastním již druhým rokem utkání. Žákyně i někteří žáci si dokonce zakoupili dresy, šály a jiné suvenýry na podporu hráčů. Jsme velice rádi, že můžeme jako školní kolektiv chodit fandit, zvláště, když naše škola je v blízkosti Home Monitoring Arény,“ říká učitelka z Integrované střední školy živnostenské Daniela Kripnerová.

Mezi návštěvníky nechybí často ani sbory dobrovolných hasičů. „Jsme moc rádi za možnost se s dětmi podílet na fandění při hokejových zápasech, které nám klub umožňuje. Užívají si to nejen děti, ale i my jako vedoucí, v neposlední řadě i rodiče dětí, kteří si lístky dokupují a jezdí si to užívat s námi,“ říká za SDH Chlum Michaela Benetková.


Fotogalerie

Související články

Více než o šest bodů, indiáni přivítají Zlín!

Preview

PLZ - ZLN 7:1 - Paráda! Škodovka zdemolovala zlínské ševce

Report

Pokud bychom se vznášeli v oblacích, trenéři nás rychle uzemní, ví Jakub Lev

Ohlasy

Aktuálně na webu

Rozhovor Jan Bruner

Klukům v týmu bych přál co nejvíce gólů, ty rozhodují zápasy, říká fanoušek Jan Bruner

2000. permanentka

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

Stříbrný Dominik Frodl

Frodl vybojoval stříbro na World Roller Games! Už se ale těším na led, hlásí

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky