Plzeňská nálož aneb Sedm utkání během čtyř dní!

Plzeň - Západočeská metropole již léta sbírá úspěchy napříč všemi věkovými kategoriemi, tento týden má fanoušek možno okusit hned sedm různorodých duelů!

A-tým
Indiáni se na svém ledě představí v neděli 22.9.2019 v 16:30, kdy vyzvou Zlín. Modrobílí zatím v obou duelech nevyšli naprázdno, po cenném bodu ze Sparty ukořistili proti Litvínovu tři. Před nedělním soubojem ještě svěřenci kouče Čiháka odcestují na led Mountfieldu.

Více o zápasech  ZDE!

Junioři
Nejstarší mládežnická věková kategorie začala turnaj O Pohár DHL výhrou 3:1 na Českými Budějovicemi, avšak o den později padla s Kladnem 1:4. Poté odcestoval sbor Petra Vojana a Michala Dvořáka do Zlína a Olomouce a vrací se při skóre 6:3 a 4:3 domů s plným bodovým ziskem. Nyní je čeká v LOGSPEED CZ Aréně v pátek 20.9.2019 od 17:00 zápas s Litvínovem a o den později od 13:30 na stejném místě s Chomutovem.
POZOR - AKTUALIZACE! Zápas s Chomutovem se uskuteční až v úterý 24.9.2019 od 16:00. Na vině je rozsáhlá marodka v dresu Pirátů.

Více o zápasech ZDE!

Dorost
Mladé pušky prosvištěly přípravou jako velká voda a podobně si zatím vedou i v extralize. Vstoupily do ní výhrou 6:2 se Spartou, kterou potvrdily v Chomutově 7:0. Tento čtvrtek se představí před svými fanoušky od 17:00 proti Kobře Praha. V sobotu pak vyrážejí do Kladna.

Více o zápasech ZDE!

9. třída a 7. třída
Obě třídy se shodně na úvod sezóny představily dvakrát v Praze. Devítka na ledě Letňan zvítězila 13:0 a poté padla na Spartě 3:4, sedmáci nejprve remizovali 7:7 a následně rovněž ztratili 2:4. Nyní je čeká domácí souboj s Kobrou Praha, startuje se postupně v sobotu od 13:00 na Malé hale.

Více o zápasech  ZDE ZDE!

8. třída a 6. třída
Osmáci se v soutěžním utkání mezi mantinely představili zatím pouze jednou, Třemošnou skolili 5:3. To šesťáci 19:4 a navíc vyhráli ještě v Domažlicích 22:2. Obě mužstva se tento týden jako jediná představí u soupeře, konkrétně v sobotu v Klatovech. 

Více o zápasech ZDE a ZDE!

Akademici
A kdo by po náročném hokejovém týdnu ještě neměl dost, je tu speciální pozvánka! Do soutěže totiž vstupují i Akademici Plzně, kteří v neděli v LOGSPEED CZ Aréně od 19:30 přivítají České Budějovice.  


Související články

Do HC Škoda Plzeň přichází na měsíční hostování obránce Tomáš Voráček

Příchod Tomáš Voráček

Kancelář ticketingu hlásí uzavření

Ticketing uzavření

Odložený duel 11. kola se odehraje v Liberci 25. 2. 2020

11. kolo datum

Duel jedenáctého kola v Liberci odložen

11. kolo odloženo

Aktuálně na webu

Z6: PLZ - CEB 5:7

Šesťáci ztratili skvěle rozehraný duel s Motorem

Z8: PLZ - CEB 4:4

Osmáci se s Motorem rozešli smírně

4. třída

Čtvrťáci opět zaváleli v dalším ligovém kole!