Plzeň je nejlepším českým týmem v evropském žebříčku hokejových klubů!

Indiáni mají za sebou vynikající ročník 2018/2019, nyní se Škodovce dostalo za výkony v této sezóně veliké pocty! V tradičním vyhlašování nejlepších hokejových týmů Evropy se Plzeň stala nejlepším českým klubem.

Seznam nejlepších evropských hokejových celků zveřejnil francouzský server Passion Hockey, v žebříčku je představeno pořadí 250 mužstev. Plzeňský tým se umístil na úžasném jedenáctém místě, stal se tak nejlépe hodnoceným klubem z české Tipsport extraligy! Oproti loňskému ročníku si indiáni polepšili o jednu příčku, v první desítce hodnocení se umístily velké kluby, převážně z Ruska (celkovým vítězem je CSKA Moskva) a severu Evropy, Západočeši jsou tak v opravdu nablýskané společnosti. 

Za tímto umístěním modrobílých stojí výtečné výkony, které Plzeňané v loňském ročníku předváděli. Ať už se jednalo o představení v české nejvyšší soutěži, kde Škoda bojovala až do sedmého zápasu o finále play-off a nakonec brala bronzové medaile, či o putování Champions Hockey League, kde indiáni rovněž došli až do semifinále soutěže. Tam sice nestačili na švédskou Frölundu, přesto získali v Lize mistrů rovněž třetí místo a výtečné renomé.

Škodováci za sebou v hodnocení nechali druhý nejlepší český tým, kterým je brněnská Kometa, o tři místa. Osmnáctí jsou Bílí Tygři z Liberce, dvacátý je mistr z Třince. Pro indiány se jedná o další velké ocenění za odvedenou práci!


Související články

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

INFO TICKETING

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

2000. permanentka

Volný prodej permanentních vstupenek zahájen!

Volný prodej permic

Blíží se konec rezervací míst, čas máte do 14. července

Konec opcí permanentek

Aktuálně na webu

Reprezentace U19

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky