Plzeň je nejlepším českým týmem v evropském žebříčku hokejových klubů!

Indiáni mají za sebou vynikající ročník 2018/2019, nyní se Škodovce dostalo za výkony v této sezóně veliké pocty! V tradičním vyhlašování nejlepších hokejových týmů Evropy se Plzeň stala nejlepším českým klubem.

Seznam nejlepších evropských hokejových celků zveřejnil francouzský server Passion Hockey, v žebříčku je představeno pořadí 250 mužstev. Plzeňský tým se umístil na úžasném jedenáctém místě, stal se tak nejlépe hodnoceným klubem z české Tipsport extraligy! Oproti loňskému ročníku si indiáni polepšili o jednu příčku, v první desítce hodnocení se umístily velké kluby, převážně z Ruska (celkovým vítězem je CSKA Moskva) a severu Evropy, Západočeši jsou tak v opravdu nablýskané společnosti. 

Za tímto umístěním modrobílých stojí výtečné výkony, které Plzeňané v loňském ročníku předváděli. Ať už se jednalo o představení v české nejvyšší soutěži, kde Škoda bojovala až do sedmého zápasu o finále play-off a nakonec brala bronzové medaile, či o putování Champions Hockey League, kde indiáni rovněž došli až do semifinále soutěže. Tam sice nestačili na švédskou Frölundu, přesto získali v Lize mistrů rovněž třetí místo a výtečné renomé.

Škodováci za sebou v hodnocení nechali druhý nejlepší český tým, kterým je brněnská Kometa, o tři místa. Osmnáctí jsou Bílí Tygři z Liberce, dvacátý je mistr z Třince. Pro indiány se jedná o další velké ocenění za odvedenou práci!


Související články

Vstupenka jako jízdenka! HC Škoda Plzeň a PMDP vás společně vozí na hokej

Vstupenka jako jízdenka

Michal Houdek nebude hrát následující dvě utkání

DK ELH Houdek

Tipsport extraliga začíná s několika novinkami

Tipsport extraliga začíná

Parkujte po celou sezónu v DEPO2015!

Parkování DEPO2015

Aktuálně na webu

Z6: PLZ - TRM 19:4

Šesťáci nadělovali i ve druhém soutěžním duelu!

Z9: SPA - PLZ 4:3

Devítka smolně padla na Spartě

Z7: SPA - PLZ 4:2

Sedmáci padli na Spartě kvůli poslední třetině

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Verva Litvínov