Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem, nechybí řada indiánů!

Plzeň - Mladí šikulové se poprvé vydávají do boje, po krátkém soustředění v Rokycanech zamíří k dvojutkání do švýcarského Romanshornu.

Reprezentace U18

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 18 na přípravný kemp a dvojutkání se Švýcarskem, které se uskuteční ve dnech 19. – 25. července 2019 v Rokycanech a Romanshornu (SUI). Sraz všech nominovaných je v pátek 19. 7. v 15:30 hod. na ZS v Rokycanech. Ukončení akce je plánováno na čtvrtek 25. 7. přibližně ve 3:30 hod. tamtéž.

Manažer týmu: Studnička Petr
Hlavní trenér: Beran Karel
Asistent trenéra: Plodek Milan
Asistent trenéra: Skuhrovec Radim
Trenér brankářů: Fürbacher Václav
Videotrenér: Zelenka Jakub
Lékař: MUDr. Jandejsek Jan
Kustod: Štechmüller Pavel

Nominace

HC Energie K. Vary Bednář Jan
HC Oceláři Třinec Malík Nick, Macháček Štěpán, Matěj Pavel
Bílí Tygři Liberec Hampl Jan
HC Verva Litvínov Baláž Ondřej, Myšák Jan
HC Vítkovice Ridera Ivan Ivan
HC Dukla Jihlava Chlubna Tomáš
HC Olomouc Handl Tobiáš
Piráti Chomutov Gut Michal
BK Mladá Boleslav Simon Michal, Vacík Dominik
HC Motor Č. Budějovice Novák Pavel
HC Kometa Brno Malý Jakub, Svozil Stanislav
HC Sparta Praha Bláha Marek, Konečný Jakub
HC Plzeň 1929 Malák Daniel, Kremláček Vladimír, Malát Sebastián
HC Dynamo Pardubice Hrádek Michal
HC Fribourg- Gotterón Binias Dominik

Náhradníci

HC Sparta Praha Cichoň Oldřich, Klimo Michal
HC Slavia Praha Labuzík Tomáš
HC Olomouc Ministr Daniel
Bílí Tygři Liberec Jiruš Vojtěch, Čajan Pavel, Kovář Filip, Cikhart Jan
HC Dynamo Pardubice Nedelka Adam, Rouha Michal
HC Plzeň 1929 Adamec Václav, Slanina Jan
Piráti Chomutov Koláček Josef, Vrhel Stanislav
HC Kometa Brno Sedláček Jan, Holemý Jan, Meluzín Erik
HC Vítkovice Ridera Dolíška Ondřej
HC Motor Č. Budějovice Svach Václav
PSG Berani Zlín Luža Dominik, Talafa Tadeáš
Lidingo Vikings Hamšík Jakub
HC ROBE Vsetín Málek Jakub
HC Oceláři Třinec Geidl Nico
HC Rytíři Kladno Staněk Filip
HC Verva Litvínov Stehlík Lukáš
Mountfield HK Perička Tomáš, Naar Jakub, Janda Martin, Lang Kryštof, Kašpar Jaroslav

POZVÁNKA ZDE!


Související články

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Reprezentace U19

Junioři si v přípravě dvakrát zopakují loňské semifinále se Spartou, nechybí ale i švédský soupeř!

Junioři v přípravě

Dorost zná rozpis přípravných duelů!

Dorost v přípravě

Reprezentační šestnáctka míří na společný kemp!

Reprezentace U16

Aktuálně na webu

Reprezentace U19

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky