Osmáci zářili i na fotbalovém turnaji!

Plzeň - Během června si hráči budoucí osmé třídy (ročník narození 2006) zpestřili letní přípravu účastí na fotbalovém turnaji v Nýřanech.

Turnaj probíhal za účasti 8 týmů z plzeňského kraje. Hrálo se systémem každý s každým s hrací dobou 18 minut a mladí indiáni se mezi fotbalisty rozhodně neztratili!

Po úvodních výhrách s plzeňským Slovanem Spoje a domácími Nýřany sice trochu smolně prohráli 1:2 s Vochovem, ale výhry s Chrástem a následně i s Košutkou, která byla označována za jasného favorita, vrátily kluky zpět do hry o celkové vítězství.

O to ale v dalším zápase přišli po remíze 1:1 s družstvem Mrákova, který zastupoval domažlický region. Když v dalším utkání porazila Košutka domácí Nýřany, bylo o celkovém vítězi rozhodnuto. Mladí hokejisté pak v posledním duelu turnaje vyhráli s Kralovicemi a pojistili si krásné druhé místo.

„Turnaj byl pro kluky zpestřením letní přípravy. Pro některé je fotbal doplňkovým sportem k hokeji, pro některé ojedinělá možnost zahrát si na skvěle připraveném trávníku. Kluci zasluhují pochvalu za snahu a bojovnost, s jakou se po celý horký den prezentovali. Hráli jako tým a pomáhali jeden druhému, z toho jsem měl největší radost. Když potom k tomu někteří přidali ještě i fotbalovost a krásné góly, byla z toho stříbrná medaile. S něčím takovým jsme před turnajem vůbec nepočítali. Velký dík patří pořádajícímu klubu nejen za to, že nám účast na tomto turnaji nabídl a umožnil, ale půjčil nám na něj i kompletní sadu dresů a vybavení,“ otáčí se František Roubal.


Související články

Deváťáci váleli ve Švýcarsku! Trenér Vostřák: Pět oboustranně kvalitních zápasů!

Devítka ve Švýcarsku

Sedmáci zakončili přípravu a jdou do boje! Trenér Hanzlík: Kluci makají skvěle!

Sedmáci v přípravě

Nábor nejmladších indiánů začíná!

Nábor nejmladších indiánů

Přijďte v úterý 24.9.2019 na Malou halu LOGSPEED CZ Arény na akci Týden hokeje!

Pojď hrát hokej!

Aktuálně na webu

Ohlasy 3. kolo

Celý zápas jsme tahali za kratší konec, řekl po prohře v Hradci Tomáš Mertl

MHK - PLZ: 6:5

MHK - PLZ 6:5 - Vyrovnané utkání těsně pro Mountfield, Škodovka poprvé bez bodu

JUN: PLZ - LIT 1:2sn

Junioři smolně padli s Vervou

×
Dnes v 12:00 | Dor.
Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň