Obranu indiánů posílí Tomáš Slovák, v týmu končí Kubka

Plzeň – Vedení HC Škoda Plzeň reaguje na nepříznivé výkony v úvodu sezóny první změnou. Obranu indiánů posílí zkušený slovenský obránce Tomáš Slovák, který se na západ Čech vrací po dvou letech. V týmu naopak končí jiný slovenský obránce Branislav Kubka.

Tomáš Slovák je jedním z členů týmu, který pro Plzeň dokázal vybojovat historický a dosud jediný mistrovský titul v sezóně 2012/13. Do Plzně se rodák z Košic vrací po dvou letech, kdy nastupoval v dresu Hradce Králové, Třince švédského Brynasu nebo Košic. Se Škodovkoou podepsal obránce i se zkušenostmi z NHL smlouvu do konce sezóny.

„Očekáváme, že Tomáš zvedne naší obrannou hru. Je to zkušený bek, který zná místní prostředí a v Plzni se zasloužil o zisk titulu a byl i nejlepším obráncem ligy. Od Tomáše si slibujeme nejen zkušenosti, ale i více důrazu v obraně. Zároveň však musí v týmu někdo skončit a padlo to na Braňa Kubku,“ říká sportovní manažer HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák.

S týmem plzeňských indiánů se naopak loučí slovenský bek Branislav Kubka, který na západě Čech působil poslední tři roky a během 116 utkání v plzeňském dresu zaznamenal 20 bodů za 2 góly a 18 asistencí. Nyní se bude rodák z Detvy hledat nové angažmá. „Děkujeme Braňovi, co pro nás odvedl. Jedná se o první změnu, ale pracujeme i na dalších a uvidíme, zda se nám všechno podaří,“ dodává sportovní manažer Tomáš Vlasák.


Související články

Informace k prodeji vstupenek na páté utkání čtvrtfinále play-off

Vstupenky 5.zápas

Představení play-off kolekce

Představení play-off kolekce

Plzeň je podvanácté v řadě v play-off!

Indiáni v play-off

Parkování v prostorách DEPO 2015 není na derby možné

Možnost parkování

Aktuálně na webu

Memoriál Milana Kajkla

Plzeň hostí mezinárodní klání - již čtvrtý ročník Memoriálu Milana Kajkla!

Reprezentace U17

Sedmnáctku čeká Turnaj pěti ve Švýcarsku, s ní i až tři indiány!

Z5: ZEB - PLZ 5:8

Páťáci zakončili ligu parádním obratem!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky