Nejlepší dárek pod stromečkem je 1/2 permanentka!

Plzeň - Klub HC Škoda Plzeň již v létě nabídl fanouškům možnost rozdělit si permanentní vstupenku na dvě části, 16 + 10 zápasů. Nyní je nejvhodnější čas zakoupit permanentku na druhou část sezony, kdy zbývá od Vánoc do konce základní části Tipsport extraligy 10 zápasů. Nenechte si ujít bodovou jízdu indiánů a buďte u toho! S 1/2 permanentkou máte místo pro play-off jisté.

Navíc díky partnerství klubu HC Škoda Plzeň a společnosti KIKA Nábytek ke každé permanentce zakoupené v prosinci získáte jako bonus slevovou šekovou knížku KIKA, která vám ušetří tisíce korun.

KIKA provozuje řadu obchodních domů v Rakousku, ve střední a východní Evropě. Od podzimu 2013 je KIKA součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu. Dnes je KIKA společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení.

Slevovou knížku KIKA můžete uplatnit v Obchodním domě KIKA Nábytek Plzeň, Písecká 10, který letos slaví 10 let od otevření prodejny.

Zakoupit permanentní vstupenku na druhou část Extraligy můžete každý všední den od 10:00 do 18:00 v místnosti ticketingu u hlavního vstupu do Home Monitoring Arény.

„Čím více nás na stadionu bude, tím větší zážitek to bude pro každého z nás. V dalších sezonách budeme tyto rozdělené permanentky nabízet již standardně od počátku prodeje,“ uvedl ředitel klubu HC Škoda Plzeň Emil Kristek.

HC Škoda Plzeň patří celorepublikově ke klubům s největším počtem fanoušků, přilákat do ochozů jich chce ale ještě více. „Rádi bychom viděli na stadionu i děti a mládež, u kterých chceme probudit zájem o hokej nebo ještě lépe naučit je hokej milovat,“ říká dále Emil Kristek.

I proto klub zavedl od září unikátní projekt pro školy, který se týká aktivního zapojení hráčů do výuky tělesné výchovy a do výuky anglického jazyka.

Jde o představení skutečného tréninku fyzické přípravy s názvem „Trénuj jako indián“. Žáci absolvují při hodinách tělocviku s hokejisty trénink hokejové přípravy. Výuku anglického jazyka dětem zpestřují američtí hráči Ryan Hollweg a Nick Jones.


Související články

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Plzeň 12. v Evropě

Výměna voucherů za plastovou permanentku lze od 2. července

PERMANENTKY

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Omluva za komplikace se spuštěním volného prodeje permanentek na sezonu 2018/19

OMLUVA

Aktuálně na webu

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp nedaleko Plzně!

Reprezentace U18

Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem!

Plzeň 12. v Evropě

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.