NHL Global Fan Tour míří 23. září do Plzně na Náměstí republiky!

​Dne 23. září se na Náměstí republiky v Plzni uskuteční NHL Global Fan Tour. Putovní muzeum pro fanoušky, které vzdává hold NHL a jejím evropským hráčům, bude pro fanoušky otevřeno od 11 hodin dopoledne. Přijďte si i vy zkusit zdarma hokejové atrakce s legendami NHL.

Od 15:00 do 15:30 se můžete navíc potkat se čtveřicí hráčů A-týmu HC Škoda Plzeň Matyášem Kantnerem, Lukášem Kaňákem, Petrem Kodýtkem a Jakubem Pourem, kteří si atrakce přijdou vyzkoušet. Od 17:00 do 18:00 pak bude probíhat autogramiáda tří velkých hokejových osobností, nejen plzeňského měřítka - Martina Straky, Tomáše Vlasáka a Jaroslava Špačka.

V České republice zamíří do těchto měst: 16. září se představí v Brně, 18. září v Českých Budějovicích, 20. září v Ostravě a zakončení tour bude 23. září v Plzni. Od 28. do 29. září bude k vidění v Berlíně a evropskou tour pro fanoušky zakončí 3. října v Praze, kde se o den později odehraje zápas základní části pod hlavičkou 2019 NHL Global Series mezi Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks.

Global Fan Tour je interaktivním hokejovým muzeem. Ty se skládají z interaktivních dotykových obrazovek s informacemi a šoty o hráčích, obsahují konzole s hrou EA SPORTS™ NHL® 20 a zařízení pro tvorbu personalizovaných hokejových kartiček Upper Deck.K vidění budou také artefakty evropských hvězd, které jsou členy Hokejové síně slávy, zapůjčené přímo z Hockey Hall of Fame v Torontu.

Fanouškům bude k dispozici i stánek, kde si mohou nechat změřit tvrdost střely a porovnat ji s hvězdami NHL. Podobně mohou otestovat svou střeleckou přesnost či umění kličkovat s hokejkou. Global Fan Tour uspokojí i ty nejmenší fanoušky - v Kids Corner si děti mohou zahrát hokejbal či vybarvovat hokejové omalovánky. Součástí celé akce budou příležitostně i bývalí či současní hráči NHL a hokejisté z evropských soutěží stejně jako maskoti klubů NHL. 


Související články

Duel jedenáctého kola v Liberci odložen

11. kolo odloženo

Milan Gulaš je novým extraligovým rekordmanem!

Milan Gulaš rekord

Se Spartou doma 27. října už od 13:00

Přesun utkání 14. kola

Zimní stadion součástí říjnových oslav!

28. října

Aktuálně na webu

11. kolo odloženo

Duel jedenáctého kola v Liberci odložen

Preview EV Zug

CHL: Odveta proti Zugu, švýcarský tým i s Janem Kovářem míří do Plzně!

Ohlasy 10. kolo

Ztrácíme vedení naprosto zbytečně, na tom musíme nejvíce zapracovat, shodují se Eberle s Gulašem