Mládežníci si přichystali na tento týden šestizápasovou nálož!

Přišlo vám příliš, že plzeňský A - tým hraje čtyřikrát v domácím prostředí za sebou? Ještě do většího extrému šla plzeňská mládež. Od středy do soboty budete moci zhlédnout hned šest duelů indiánských nadějí. Juniorům patří středa a čtvrtek, kde je doplní mladší dorostenci. V pátek a v sobotu jde na řadu starší dorost, jenž se v první víkendový den podělí o led i s mladšími kolegy.

Junioři

Uplynulý týden

Juniorům v posledním týdnu štěstí příliš nepřálo, když získali pouze jediný bod, který vybojovali v západočeském derby na ledě Karlových Varů 4:5 pp. Nedařilo se jim rovněž ve středu Čech, kde podlehli kladenským Rytířům 2:5.

Tento týden

Nyní sehraje juniorka dva duely uprostřed týdne na domácím ledě. Ve středu od 15:00 přivítají svěřenci trenéra Davida Bruka v Home Monitoring Aréně Piráty Chomutov. Ve čtvrtek od 17:00 na stejném místě změří síly s Litvínovem.

Aktuální pozice: 1.Starší dorostenci

Uplynulý týden

Starší dorostenci dvakrát uspěli v dovednostních soutěžích a přivezli domů čtyři body. Ve čtvrtek po nájezdech uspěli na pražské Slavii 5:4 po sn! Přetlačit se mladým puškám Západočechů povedlo následně i Kladno 3:2 po sn!

Tento týden

Mladí indiáni sehrají oba zápasy na domácím ledě. V pátek od 15:00 hostí před utkáním A - týmu v Malé hale jihlavskou Duklu, v sobotu se znovu od 15:00 na totožném místě střetnou tentokrát s Kometou Brno.

Aktuální pozice: 1.Mladší dorostenci

Uplynulý týden

Mladší dorost se rozloučil se základní skupinou stylově, když na domácím ledě sestřelili Ústí nad Labem 13 brankami! 13:0!

Tento týden

Teď plzeňským mladíkům začíná nadstavba, kterou začnou v domovském stánku. Ve čtvrtek se od 17:00 střetnou v Home Monitoring Aréně s Českými Budějovicemi. V sobotu od 11:30 je čeká v Malé hale souboj proti Litvínovu.

Aktuální pozice: 1.


Související články

Reprezentační šestnáctka míří na turnaj do Rakouska!

Reprezentace U16

Osmnáctka brala na Hlinka Gretzky Cupu páté místo. Jsme zklamaní, smutní Přikryl

Hlinka Gretzky Cup

Reprezentační dvacítka se představí na Turnaji čtyř ve Švédsku!

Reprezentace U20

Sedmnáctka míří na Turnaj pěti!

Reprezentace U17

Aktuálně na webu

Návrat Petra Straky

Opět doma! Do Plzně se vrací Petr Straka

JYP Jyväskylä

Představujeme soupeře v CHL: Úřadující vítěz Ligy mistrů JYP Jyväskylä

Hockey Club Lugano

Představujeme soupeře v CHL: Švýcarský vicemistr HC Lugano

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.