Mládež je zpět! Hned šest duelů se bude hrát v Plzni

Po reprezentační a vánoční přestávce jsou zpět i nejvyšší soutěže mládežnických výběrů. Juniorka se v Home Monitoring aréně představí ve čtvrtek a v sobotu, dorost v neděli. Nesmíme zapomenout ani na třídy, pátá a sedmá odehrají duel v malé hale, osmáci si zahrají dokonce v Home Monitoring Aréně. Přijdete mládež podpořit?

Junioři

Uplynulé období

Ještě před Vánoci sehráli indiáni dva domácí duely. A vedli si parádně. Proti Litvínovu brali dva body za vítězství 5:4 v prodloužení. Stoprocentní bodový zisk a parádní podívanou pak Západočeši předvedli proti Motoru České Budějovice, vyhráli hladce 9:2, hned dva hráči, Kremláček a Matiášek, zazářili hattrickem.

Tento týden

Mladí Plzeňané sehrají brzy v novém roce dva duely na půdě Home Monitoring Arény. Na západočeský led dorazí soused v tabulce HC Dynamo Pardubice, zápas startuje ve čtvrtek v 17:00. O dva dny později v sobotu ve 13:30 pak přijede vedoucí celek tabulky pražská Sparta.

Aktuální pozice: 6.Dorostenci

Uplynulé období

Devět dní před Vánoci sehrál dorost doposud poslední duel ELIOD extraligy dorostu. Nevydařil se mu podle představ. Ačkoliv na půdě Litvínova zvítězil střelecky 36:24, na góly Plzeň padla jasně 1:5. Nakonec vybojovala alespoň bod v nadstavbové části. Indiáni si spravili chuť 30.12., kdy sehráli přípravný turnaj v Třemošné. Porazili domácí výběr (4:1), České Budějovice stejným výsledkem a na závěr i Mladou Boleslav (7:1). Stali se tak jasným vítězem třemošenského turnaje.

Tento týden

Zajímavý dvojboj čeká Škodovku tento víkend. V sobotu v 16:00 vyjedou na led Bílých Tygrů Liberec a stejný soupeř přijede na západ Čech o den později. Duel v Home Monitoring Aréně startuje v neděli v pravé poledne. Indiáni to nebudou mít vůbec jednoduché, Severočeši totiž vedou šestičlennou skupinku.

Aktuální pozice: 6.Třídy

Sedmáci za sebou mají skvělé turnaje ve švýcarském Klotenu a Curychu, oba turnaje opanovali, prohráli pouze jediný duel. Nyní je čeká další boj v dlouhodobé soutěži. Stejně jako pátá třída vyzvou Sušici, a to v sobotu po jedné hodině na malé plzeňské hale. Osmou třídu v neděli čeká v Home Monitoring Aréně přípravný duel proti Hvězdě Praha.
Související články

Junioři si v přípravě dvakrát zopakují loňské semifinále se Spartou, nechybí ale i švédský soupeř!

Junioři v přípravě

Dorost zná rozpis přípravných duelů!

Dorost v přípravě

Reprezentační šestnáctka míří na společný kemp!

Reprezentace U16

Reprezentační dvacítka se dvakrát postaví Finům i Švýcarům!

Reprezentace U20

Aktuálně na webu

Rozhovor Jan Bruner

Klukům v týmu bych přál co nejvíce gólů, ty rozhodují zápasy, říká fanoušek Jan Bruner

2000. permanentka

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

Stříbrný Dominik Frodl

Frodl vybojoval stříbro na World Roller Games! Už se ale těším na led, hlásí

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky