Luboš Rob vyhlášen nejlepším hokejistou Chance ligy 2018/19!

Plzeň - Před aktuální sezónou se mladý forvard stal posilou indiánů, když prožil výtečnou sezónou v dresu Vsetína.

A právě uplynulý ročník nyní přivál čtyřiadvacetiletému hráči za jeho výkony velkou odměnu. Před utkáním s Karlovými Vary totiž převezme cenu Tomáše Zelenky - 6,5 kilogramů vážící a téměř půlmetrová trofej je odměnou za loňské skvělé výkony.

Luboš Rob byl vyhlášen nejlepším útočníkem soutěže, zároveň se dostal do All-Star týmu. Stihl v dresu Vsetína v základní části šestapadesát utkání s bilancí devětatřiceti branek a šestadvaceti asistencí. Počet nastřílených gólů byl navíc historicky druhý nejvyšší.

Bodovou jízdu nepřerušil ani přesun do extraligy, v dresu indiánů ve dvaačtyřiceti zápasech nasázel čtrnáct branek a jedenáct přihrávek. Jen dva hráči v týmu udeřili vícekrát, tři pak posbírali více bodů.

Útočník Luboš Rob pochází z veskrze hokejové rodiny. Je synem bývalého hokejisty Luboše Roba (*1970) a vnukem Jaroslava Pouzara. Je rodákem z Českých Budějovic a pochopitelně zde udělal své jak první, tak následující hokejové kroky. Dres jihočeského klubu oblékal nepřetržitě až do sezóny 2017/18, v níž byl na hostování propůjčen Kadani. Šikovný útočník se řadí do dlouhé řady bývalých mládežnických reprezentantů, kteří spojili nebo spojují své jméno s hokejovou Škodou Plzeň. Zúčastnil se mistrovství světa do osmnácti let, ale národní dres oblékal ještě ve dvacítkách.


Související články

Milan Gulaš se stal novým klubovým rekordmanem!

Gulaš rekord

Jarní prázdniny se blíží, nechybí volné bruslení!

Volné bruslení

Proběhl draft Esport hokejové ligy!

Draft EHL

Uzavření kanceláře ticketingu

Ticketing

Aktuálně na webu

Ohlasy 46. kolo

Sedmá nula? Pokladník už se připomněl, směje se Dominik Frodl

PLZ - OLO 3:0

PLZ - OLO 3:0 - Škodovka po zodpovědném výkonu porazila Olomouc, Dominik Frodl má 7. letošní nulu!

DOR: PLZ - PRE 5:3

Dorost zvládl i druhé víkendové utkání, Přerov porazil 5:3!