Lasselsberger posílili Marek Laš s Vratislavem Čechem

Lasselsberger získal v uplynulých dnech dvě nové tváře do svého kádru. Z Třebíče na západ Čech zamířil mladík Marek Laš. "Laše jsme dlouhodobě sledovali, je to reprezentant do dvaceti let a měli jsme o něj zájem. Původně jsme mysleli, že přijde až po Vánocích, ale marodka vše uspíšila," uvedl prezident klubu Tomáš Král a vysvětlil i angažování obránce Vratislava Čecha: "Příchod Čecha je výsledkem naší velké marodky. Kladno bylo ochotno hráče uvolnit do konce sezóny na hostování. Věřím, že se mu u nás bude dařit."

Marek Laš se již v duelu s Pardubicemi představil v plzeňském dresu. Třebíčský odchovanec tak zažil premiéru v nejvyšší soutěži. Hráč, který je v širším kádru reprezentační dvacítky pro mistrovství světa, byl v hledáčku západočeského týmu již delší dobu. Před sezónou s mužstvem krátce trénoval a jeho příchod byl dohodnut na začátek příštího roku, jenže okolnosti vše urychlily, a tak se Laš může prát o své místo v nejvyšší soutěži již teď. V 1. lize si předtím ve 24 zápasech připsal 10 kanadských bodů za 3 branky a 7 asistencí.

Vratislav Čech sehrál letos za Kladno 17 extraligových utkání, připsal si 2 kanadské body, ale to už je minulost. V Litvínově se poprvé představil v modrobílém dresu a hned zažil radost z výhry. Připsal si také první bod ve statistikách svého nového týmu.

Související články

Záznam z předsezónního setkání s fanoušky

Setkání s fanoušky

Odstartoval prodej vstupenek na Ligu mistrů

Prodej vstupenek CHL

HC Škoda Plzeň pořádá první společnou tiskovou konferenci s Akademiky Plzeň

Akademici Plzeň

Loňský počet prodaných permanentek překonán

Děkujeme!

Aktuálně na webu

Hodinář v U16

Reprezentační šestnáctka dvakrát remizovala ve Finsku. Indián Hodinář: Tvoříme skvělou partu!

9. třída po soustředění

Devítka má za sebou týdenní soustředění, přejela Motor, skolila i Spartu!

Sportmanie Plzeň

Indiáni se opět po roce zúčastní Sportmanie!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky