Klub prodloužil spolupráci se společností Autocentrum Jan Šmucler, brankář Svoboda si převzal nový vůz

Plzeň - Sezona ještě není u konce, klub HC Škoda Plzeň si ale kromě hráčů na příští sezonu, pojišťuje už i spolupráci s některými partnery. Na prodloužení smlouvy se nyní klub dohodl s jedním z největších prodejců aut v regionu, společností Autocentrum Jan Šmucler. Tento autorizovaný prodejce disponuje v Plzni moderními autosalony a zastupuje hned 4 značky – Škoda, Seat, Volkswagen a Honda.

Partner Autocentrum Jan Šmucler kromě financí klubu poskytuje také automobily. Do sídla společnosti si tak pro nový vůz přijel brankář Miroslav Svoboda. Z vozu měl upřímnou radost. „Bylo to velké překvapení, dostal jsem opravdu krásné nové auto. První kilometry budou zatím jen po Plzni, protože máme náročný program a plně se věnujeme přípravě na play-off. Ale chtěl bych moc poděkovat speciálně panu Šmuclerovi, Martinovi Strakovi a Emilovi Kristkovi,“ uvedl brankář Míra Svoboda.

Pro zajištění dalších sezon je pro klub spolupráce s partnery velmi důležitá. „Jsme rádi, že jsme se dohodli se společností Autocentrum Jan Šmucler na dlouhodobější spolupráci. Velmi nás těší, že partneři mají zájem o spolupráci i v dalších sezonách. To je pro klub velký přínos, tento partner je pro nás velmi důležitý,“ uvedl ředitel klubu Emil Kristek.

Spolupráce je výhodná i pro prodejce aut. „Na základě vyhodnocení letošní spolupráce s HC Škoda Plzeň jsme se rozhodli smlouvu pro příští sezónu nejen zachovat, ale ještě zintenzivnit. V rámci této spolupráce jsme navázali řadu zajímavých obchodních partnerství. Také je pro nás důležité, že máme možnost představit portfolio našich služeb širokému spektru fanoušků,“ uvedla ke spolupráci Martina Šmuclerová, ředitelka společnosti Autocentrum Jan Šmucler.

Hokejisté se už v této sezoně objevili na několika akcích společnosti Autocentra Jan Šmucler. „Pro naše zákazníky je určitě velmi zajímavé, že přivážíme indiány na naše akce. Mohou se se svými idoly osobně setkávat. Máme opravdu jen kladné ohlasy,“ dodává Martina Šmuclerová.


Související články

HC Škoda Plzeň uzavřel spolupráci s krajskými nemocnicemi

Tisková zpráva

Zinzino již užívají indiáni, nyní mohou i fanoušci!

Zinzino

Švédská společnost Zinzino se pro sezónu 2018/19 stala hlavním partnerem HC Škoda Plzeň!

Zinzino

Společnost MARCCRAB je i nadále partnerem plzeňského hokeje!

MARCCRAB

Aktuálně na webu

Rozloučení se sezónou

​Rozloučení indiánů s fanoušky proběhlo ve velkém stylu!

mistrovství ČR amatérů

Home Monitoring Aréna hostí otevřené mistrovství ČR amatérů!

Reprezentace

Plzeňské duo Gulaš - Kovář míří do reprezentace! K týmu se připojí i Michal Moravčík

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky