Junioři hrají hned třikrát doma, již v úterý proti Salcburku!

Juniorka ukončuje nadstavbovou část na domácím ledě v Home Monitoring Aréně, již zítra narazí na známou akademii Red Bull Salzburg, další utkání odehraje v pátek a v sobotu. Dorostenci hrají znovu na venkovních kluzištích.

Junioři

Uplynulé období

Mladí indiáni nevstoupili do zápasů po reprezentační přestávce dobře. V Pardubicích sice vedli 3:1, ale poté se už trefovalo jen Dynamo, Plzeň nakonec padla 3:4, avšak brala alespoň bod z nadstavbových nájezdů. Ještě vyrovnanější podívanou přineslo utkání na Spartě, které dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých se radovali Pražané, ale Západočeši brali za porážku 2:3 po nájezdech znovu bod.

Tento týden

Nadstavbová část tento týden končí a juniory bude čekat ve čtyřčlenné skupince boj o play-off, nyní však ještě zabojují o výhodnější pozici a papírově slabší soupeře. A Plzeň čeká velmi nabitý a těžký týden zápasů na domácím ledě. Již v úterý v 16:00 přijedou hokejisté z vyhlášené akademie ze Salcburku, na půdě Red Bullu však zvítězila 7:4 Škodovka. Další utkání odehrají indiáni v pátek v 17:00 proti druhým Vítkovicím a o den později v sobotu ve 12:00 dorazí třetí celek tabulky Třinec.

Aktuální pozice: 4.Dorostenci

Uplynulé období

Naopak dorost se zvedá a tři utkání v řadě nepoznal přemožitele. Minulý týden v Litvínově slavil plný bodový zisk za vítězství 3:2. Na Kladně to byla parádní ofenzivní podívaná, Rytíři sice vedli 3:0, ale Západočeši se zvedli a nakonec zvítězili vysoko 7:3, domácí brali jen bod za nadstavbu.

Tento týden

Škodovka se představí opět na Kladně, které stále vede tabulku nadstavby. Jestli Plzeň znovu zvítězí, to se dozvíme ve čtvrtek, utkání startuje v 16:10. Indiáni se poté možná budou moci dotáhnout na třetí Liberec, jelikož je čeká přímá konfrontace na ledě Bílých Tygrů v sobotu od 16:15.

Aktuální pozice: 4.Třídy

Kvůli chřipkové epidemii u plzeňské osmé třídy se zápas osmáků a šesťáků v Českých Budějovicích odložil na náhradní termín, další duely dlouhodobé soutěže sehrají tyto třídy až v březnu. Sedmákům i páťákům se vedlo v Domažlicích, zaznamenali vysoké výhry, sedmou třídu ve čtvrtek od 17:15 čeká domácí utkání v Home Monitoring Aréně proti Rokycanům.
Související články

Plzeňští junioři navázali na titul již druhým bronzem! Trenér Černý: Vyřazení mrzelo, ale bronz je úspěch!

Sezóna juniorů

Bronzová šestnáctka! Indián Jiříček: Máme ale smíšené pocity

bronzová šestnáctka

Indiáni zářili v anketě Sportovec Plzně 2018!

Sportovec Plzně 2018

Sedmnáctku čeká Turnaj pěti ve Švýcarsku, s ní i až čtyři indiány!

Reprezentace U17

Aktuálně na webu

Sezóna juniorů

Plzeňští junioři navázali na titul již druhým bronzem! Trenér Černý: Vyřazení mrzelo, ale bronz je úspěch!

Změny v extralize

Extraliga vítá zpět Kladno, opouští ji Chomutov!

Medailová historie

Plzeň vybojovala pátou medaili za posledních sedm let! Celkově se sbírka zakulatila na deset!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky