Jakub Pour a David Kvasnička nominováni na mistrovství světa dvacítek!

Plzeň - Hned dva indiány vybral trenér Václav Varaďa na mistrovství světa, které startuje v Kanadě ve Vancouveru a Victorii již šestadvacátého prosince. Češi se ve skupině utkají postupně s Švýcarskem, Ruskem, Kanadou a Dánskem.

Reprezentace U20

Team manažer: Černý Otakar
Hlavní trenér: Varaďa Václav
Asistent trenéra: Krátoška Aleš
Asistent trenéra: Eliáš Patrik
Trenér brankářů: Jirátko Radek
Videotrenér: Lotko Lukáš
Lékař: MUDr. Jan Alt / MUDr. Budoš Miroslav
Kustod: Vejvoda Jan
Kustod/masér: Vejvoda Václav
Fyzioterapeut: Martin Výtisk
Media Manager: Kalát Ondřej

Nominace

Jakub Škarek (Lahti, Finsko)
Jiří Patera (Brandon, WHL)
Lukáš Dostál (Kometa Brno/Třebíč)

Jakub Galvas (Olomouc)
Filip Král (Spokane, WHL)
Radim Šalda (Rimouski, QMJHL)
David Kvasnička (Plzeň/Litoměřice)
Dalimil Mikyska (Kometa Brno/Třebíč)
Matyáš Zelingr (Kladno)
Michael Gaspar (Mountfield HK/Litoměřice)
Daniel Bukač (Niagara, OHL)

Martin Nečas (Charlotte, AHL)
Filip Zadina (Grand Rapids, AHL)
Martin Kaut (Colorado, AHL)
Jan Jeník (Liberec)
Karel Plášek (Kometa Brno)
Jakub Pour (Plzeň/Litoměřice)
Petr Čajka (Erie, OHL)
Jan Hladonik (Třinec)
Jáchym Kondelík (Univ. Connecticut, NCAA)
Jakub Lauko (Rouyn Noranda, QMJHL)
Matěj Pekař (Barrie, OHL)
Ondřej Machala (Pardubice)
Kryštof Hrabík (Tri-City, WHL)
Jan Kern (Omaha, USHL)


Související články

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Reprezentace U19

Junioři si v přípravě dvakrát zopakují loňské semifinále se Spartou, nechybí ale i švédský soupeř!

Junioři v přípravě

Dorost zná rozpis přípravných duelů!

Dorost v přípravě

Reprezentační šestnáctka míří na společný kemp!

Reprezentace U16

Aktuálně na webu

Reprezentace U19

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky