Indiáni vybrali v kabině dar pro malé pacienty Fakultní nemocnice v Plzni

Středeční utkání HC Škoda Plzeň proti Bílým Tygrům Liberec mělo netradiční začátek. Před prvním buly totiž Milan Gulaš a Ondřej Kratěna předali šek na 80 000 Kč řediteli nemocnice Václavu Šimánkovi.

Jedná se o dar hráčů A-týmu malým pacientům Fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně. Hráči sklidili ještě před utkáním velký aplaus od bezmála čtyř a půl tisíce hokejových fanoušků.

Částka 80 000 Kč bude použita pro realizaci dětského koutku v prostorách nově rekonstruovaného centrálního příjmu Fakultní nemocnice Lochotín.

Fakultní nemocnice Plzeň v současnosti provádí druhou etapu rozsáhlé rekonstrukce a na jaře 2019 již přivítá v nových komfortních moderních prostorách další pacienty.

Centrální příjem je „srdcem“ nemocnice a děti na toto místo přichází nejen jako pacienti, ale často i jako doprovod nemocných dospěláků. Dětský koutek pomůže dětem překonat strach z neznámého prostředí či zpříjemní čekání.

„Indiáni jsou patrony našich dětských pacientů a svými pravidelnými návštěvami přináší do nemocnice velkou radost. V prosinci loňského roku navštívili hráči dětské oddělení chirurgie a přinesli malým pacientům spoustu indiánských dárků. Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce mezi Fakultní nemocnicí Plzeň a HC Škoda Plzeň,“ uvádí ředitel nemocnice MUDr. Václav Šimánek, Ph.D.


Související články

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

INFO TICKETING

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

2000. permanentka

Volný prodej permanentních vstupenek zahájen!

Volný prodej permic

Blíží se konec rezervací míst, čas máte do 14. července

Konec opcí permanentek

Aktuálně na webu

Reprezentace U19

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky