Indiáni navštívili hejtmana Josefa Bernarda

Plzeň - Ziskem bronzových medailí i Prezidentského poháru zakončili hokejisté HC Škoda Plzeň jednu z nejúspěšnějších sezón posledních let. Už od poloviny května ale znovu dřou na novou sezónu. Teď se jim nicméně dostalo i přijetí u hejtmana Plzeňského kraje.

"Je mi milou povinností vám z celého srdce za Plzeňský kraj poděkovat za skvělou reprezentaci kraje. Vy děláte Plzeňskému kraji reklamu, kterou bychom nekoupili ani za miliardu korun a váš úspěch je tak trochu naším úspěchem. Jste ohromným vzorem pro mladé lidi, pro děti v základních i středních školách. Já doufám, že je to pro ně i motivace k tomu, aby oni sportovali, což je pro nás důležité," řekl na úvod setkání hejtman Josef Bernard.

"Hokej je řemeslo jako každé jiné. Když v něm chcete být dobří, tak musíte dřít jako koně. Je to očistec. Také se snažím sportovat a dokážu si to představit. Já vám za dřinu, kterou jste do toho dali a která skončila tímto úspěchem, velice děkuji," dodal.

Slova se ujal také generální manažer Martin Straka, který poděkoval zejména za finanční podporu ze strany Kraje a v této souvislosti nezapomněl ani na úspěchy juniorských týmů klubu. "Nejsme takový klub, abychom si mohli dovolit nakupovat tolik hráčů, takže jsme za to vděční a moc děkujeme. Doufám, že jsme vám dělali čest. Nevyhráli jsme jen medaile, ale získali jsme i Prezidentský pohár a medailové úspěch slavily i týmy našich mládežnických kategorií. Je tedy vidět, že to děláme správně," poděkoval během oficiální části setkání.

Slova díků směrem k Plzeňskému kraji vzešla i z úst ředitele klubu Emila Kristka, podle kterého je i díky spolupráci s krajem klub v očích sponzorů a firem kvalitním partnerem.

V rámci přijetí nechybělo ani předávání dárků. Hejtman kraje mimo jiné z rukou Martina Straky převzal dres Milana Gulaše i jako dárek ke svým narozeninám. V úplném závěru pak došlo také na krájení dortu.


Související články

Poprvé se sejde národní tým, indiány reprezentuje David Stach!

Sraz reprezentace

Lví stopa aneb "Plzeň jede na rekord"

Lví stopa

Informace o vstupenkách na Saryarku Karagandu

Vstupenky Karaganda

Přípravné zápasy startují, zde jsou obecné informace k domácím utkáním

Informace k letním duelům

Aktuálně na webu

Ohlasy Karaganda

Příprava je těžká, bolí celé tělo, říká po čtyřbodovém utkání Milan Gulaš

PLZ - KAR 5:2

PLZ - KAR 5:2 - V zajímavém klání skolila Plzeň kazašskou Karagandu

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctka míří na turnaj do Rakouska!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.