Hokejisté napříč kategoriemi bodovali v anketě Sportovec roku!

Plzeň - Hned mnohé zastoupení měli hráči a trenéři HC Škoda Plzeň napříč všemi kategoriemi v anketě Nejúspěšnějšího sportovce Plzně a Plzeňského kraje.

Měšťanská Beseda v Plzni viděla vyhlášení ankety o Nejúspěšnějšího sportovce Plzně a Plzeňského kraje, kterou pořádá Plzeňská sportovní unie a Plzeňský deník za podpory města, kraje a dalších partnerů. 

V ní byl nesmazatelně do síně slávy uveden bývalý vynikající hokejista Miroslav Klapáč, který většinu ze svých šestnácti extraligových sezón odehrál v dresu Škody Plzeň. Ve sbírce má i dva tituly s Duklou Jihlava z dob vojny, právě po nich rodáka z Karlových Varů do Plzně zlákaly ikony modrobílého dresu Josef Hovora, Karel Trachta, Jiří Neubauer a Vladimír Bednář. 

V kategorii juniorů byl zase v širší nominaci již pevný pilíř A-týmu Petr Kodýtek, který v letošních pětašedesáti duelech včetně play-off zapsal pětadvacet bodů. Po roce opět bronzový celek plzeňských juniorů stejně tak v kategorii junioři.  

V kategorii mužů zase byl zastoupen A-tým v podobě Milana Gulaše. Stejný hráč, který ovládl kanadské bodování extraligy a vyhrál i korunu krále střelců, pak byl zvolen Sportovní hvězdou Plzeňského deníku. V kategorii trenér roku zase nechyběl David Bruk. Ceny za své kolegy přebíraly další plzeňské legendy - František Černý a Petr Kořínek.


Související články

HC Škoda Plzeň a Akademici Plzeň podepsali memorandum o spolupráci

Spolupráce s Akademiky Plzeň

Záznam z předsezónního setkání s fanoušky

Setkání s fanoušky

Odstartoval prodej vstupenek na Ligu mistrů

Prodej vstupenek CHL

HC Škoda Plzeň pořádá první společnou tiskovou konferenci s Akademiky Plzeň

Akademici Plzeň

Aktuálně na webu

Preview přátelský duel

Opět do boje! Indiáni se představí na Kladně!

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctka se v Salzburgu zúčastní Turnaje čtyř!

Spolupráce s Akademiky Plzeň

HC Škoda Plzeň a Akademici Plzeň podepsali memorandum o spolupráci

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky