Hokejisté napříč kategoriemi bodovali v anketě Sportovec roku!

Plzeň - Hned mnohé zastoupení měli hráči a trenéři HC Škoda Plzeň napříč všemi kategoriemi v anketě Nejúspěšnějšího sportovce Plzně a Plzeňského kraje.

Měšťanská Beseda v Plzni viděla vyhlášení ankety o Nejúspěšnějšího sportovce Plzně a Plzeňského kraje, kterou pořádá Plzeňská sportovní unie a Plzeňský deník za podpory města, kraje a dalších partnerů. 

V ní byl nesmazatelně do síně slávy uveden bývalý vynikající hokejista Miroslav Klapáč, který většinu ze svých šestnácti extraligových sezón odehrál v dresu Škody Plzeň. Ve sbírce má i dva tituly s Duklou Jihlava z dob vojny, právě po nich rodáka z Karlových Varů do Plzně zlákaly ikony modrobílého dresu Josef Hovora, Karel Trachta, Jiří Neubauer a Vladimír Bednář. 

V kategorii juniorů byl zase v širší nominaci již pevný pilíř A-týmu Petr Kodýtek, který v letošních pětašedesáti duelech včetně play-off zapsal pětadvacet bodů. Po roce opět bronzový celek plzeňských juniorů stejně tak v kategorii junioři.  

V kategorii mužů zase byl zastoupen A-tým v podobě Milana Gulaše. Stejný hráč, který ovládl kanadské bodování extraligy a vyhrál i korunu krále střelců, pak byl zvolen Sportovní hvězdou Plzeňského deníku. V kategorii trenér roku zase nechyběl David Bruk. Ceny za své kolegy přebíraly další plzeňské legendy - František Černý a Petr Kořínek.


Související články

Příprava začala! Indiáni polykají tréninkové dávky na suchu

Příprava

Aktualizace: Je za námi první fotbalové utkání

Rozpis fotbalů

Prodej permanentních vstupenek odstartuje od 3. června!

Prodej permanentek

Indiáni už vědí rozpis přípravných zápasů

Přípravné zápasy

Aktuálně na webu

Příprava

Příprava začala! Indiáni polykají tréninkové dávky na suchu

Gulaš prodloužil

Milan Gulaš prodloužil smlouvu s Plzní až do konce sezóny 2021/22

Rozpis fotbalů

Aktualizace: Je za námi první fotbalové utkání

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky