Hokejisté nadělovali dárky malým pacientům FN Plzeň

Plzeň - Ve Fakultní nemocnici Plzeň se ve čtvrtek "předčasně" rozdávaly dárky. Za dětmi na chirurgickou kliniku vyrazila trojice zástupců HC Škoda Plzeň, která jim přinesla celou řadu překvapení. Dárky klub pořídil za peníze z aukce, některé věci věnoval fanshop.

Do hokejové aukce šly tři kalendáře pro rok 2018, a sice s pečetí Gold, Silver a Bronz. Každý z kalendářů měl všechny podpisy hráčů a navíc i exkluzivní věnování. Kalendář se zlatou pečetí nesl věnování od Martina Straky, se stříbrnou od Jaroslava Špačka a s bronzovou od Tomáše Vlasáka.

Za získané peníze klub pořídil spoustu dárků pro malé pacienty. Do herny kliniky tak přibyly nejrůznější stolní hry, puzzle, omalovánky a další hračky. Největší radost měly děti z promo dárků z fanshopu. Hráči nadělovali trička, čepice, šály, polštářky a s malými dárky v podobě hrnečků na kávu mysleli i na sestřičky. S nadílkou vyrazil za dětmi za trenérské uskupení Ladislav Čihák, hráčskou kabinu pak reprezentovali útočník Petr Straka a brankář Miroslav Svoboda.

"Vážím si, že jim můžu alespoň trošku zvednout náladu. Jsem také rád, že většina dětí tady byla v dobrém stavu, protože už jsem na dětských odděleních nemocnic viděl mnohem smutnější případy. Jestli jim naše návštěva alespoň trochu zlepší den, tak budu moc rád," řekl k návštěvě útočník HC Škoda Plzeň Petr Straka.

Fotogalerii najdete ZDE!


Související články

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Plzeň 12. v Evropě

Výměna voucherů za plastovou permanentku lze od 2. července

PERMANENTKY

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Omluva za komplikace se spuštěním volného prodeje permanentek na sezonu 2018/19

OMLUVA

Aktuálně na webu

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp nedaleko Plzně!

Reprezentace U18

Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem!

Plzeň 12. v Evropě

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.